Na domácí kuželně si poradili se soupeřem z Rokytnice nad Jizerou, čímž opět potvrdili, že tento sport je na našem okrese nejen velice populární, ale také úspěšný.

TJ Narex Česká Lípa - Spartak Rokytnice nad Jizerou 5:3 (3101:3050)

Od začátku zápasu si domácí hráči vytvořili mírný náskok, který dokázali udržet do posledních hodů. A nakonec zvítězili poměrem 5:3, a to o 43 kuželek.

Celek České Lípy, díky prohře Tehovce v domácím utkání s Pardubicemi a také kvůli zaváhání Rychnova se Šluknovem, se posunul na druhé (postupové) místo tabulky.

„Jaké že jsou naše ambice? Máme před sebou ještě čtyři utkání," říká kapitán českolipských kuželkářů Martin Najman, který připomíná, že každý zápas může být pro udržení současné druhé pozice v tabulce klíčový.

„Jsme nováčkem třetí ligy a pochopitelně kvitujeme, že řešíme spíše příjemnější starosti, než jsou nějaké sestupové problémy, " usmívá se českolipský kapitán.

Už v dalším kole pojede A- mužstvo kuželkářů z Lípy do Vrchlabí. „Zde, proti hráčů z Lokomotivy Trutnova, se budeme snažit uhájit současnou druhou pozici v tabulce," přislíbil kapitán českolipského mužstva Martin Najman.