Global 4 Fit vznikl přejmenováním úspěšného judistického klubu SK JUDO Nový Bor a rozšířením o další bojové sporty. Základním stavebním kamenem je přátelská atmosféra, otevřenost a jedinečný systém péče o malé sportovce. Klub navštěvují děti již od 3 let. Trénink nejmladších členů je zaměřen na všeobecnou sportovní přípravu pomocí her a soutěží.

Tréninkové centrum nabízí veškeré zázemí, které je pro kvalitní rozvoj sportovců bojových sportů důležité. Nedílnou součástí dobrého fungování mládeže je kvalitní trenérský tým, složený z bývalých vrcholových sportovců, bývalých reprezentantů ČR a trenérů s dlouholetými zkušenostmi.

Global 4 Fit.Global 4 Fit.Zdroj: archiv

„Naším cílem je co nejvíce sportujících dětí, které tráví volný čas aktivním způsobem. Vytvořit vztah ke sportu a vychovávat z dětí kvalitní osoby a osobnosti. Vytvářet podmínky pro jejich maximální sportovní rozvoj a růst dle jejich vůle a možností. Pravidelně pořádáme letní soustředění, příměstské tábory a víkendové kempy. Svěřence vychováváme k disciplíně, zdvořilosti, ohleduplnosti a pozornosti k druhým. Díky osvojování nejrůznějších technik musí sportovec čelit novým a novým výzvám, učí se trpělivosti a bojovnosti. V bojových sportech je prožitek úspěchu při poražení soupeře mnohem bezprostřednější než v jiných sportech, zároveň učí přijímat porážku a nevzdávat se," řekl Jakub Holer, předseda Global 4 Fit.

„Rádi přivítáme nové zájemce v rámci náboru dětí a mládeže. Zoufat nemusí ani ti, kteří nábor nestihli a jednoduše nás mohou navštívit na kterémkoliv z našich tréninků," zdůraznil.

Zájemci, kteří si nejsou úplně jistí, zda je bude JUDO, ŘECKO-ŘÍMSKÝ ZÁPAS, nebo BOX bavit si mohou první trénink vyzkoušet zdarma. Bližší informace jsou dostupné na webu www.global-fit.cz.

„Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří nás v naší činnosti podporují a díky nimž si můžeme plnit naše sportovní cíle a sny, zejména městu Nový Bor, Libereckému kraji, Národní sportovní agentuře, nadaci Lasvit a dalším partnerům," dodal Holer.