Na travnatých hřištích se tam totiž uskuteční premiérový ročník Turnaje mistrů futsalových soutěží. Akci si nenechá ujít ani Jakub Kohák. Buď u toho i ty!

Turnaje se mohou zúčastnit pouze vítězové všech futsalových soutěží FAČR od okresního přeboru po CHANCE ligu v sezoně 2013/14. Dále vítězové turnajů s licencí FAČR a týmy na divokou kartu pořadatelů.

„Výborné je, že se turnaje zúčastní i aktuální vítěz CHANCE futsal ligy FK ERA-PACK Chrudim, který letos získal double. Podaří se mu získat i třetí prestižní trofej této sezony?" nadhodil otázku PR manažer Svazu futsalu FAČR Michal Pavlík.

Že o kvalitní futsalisty nebude nouze, dokazuje i přihláška druholigového vítěze Olympiku Mělník nebo divizního mistra Malibu Mladá Boleslav. Chybět nebude ani domácí celek F. A. Zole Česká Lípa.

Patronem Turnaje mistrů se nemohl stát nikdo jiný než nadšený futsalista, showman a režisér Jakub Kohák. „S futsalem si tykám, protože jsem členem významného týmu Gusanos Rojos (rudí červi). Na Turnaji mistrů prostě nesmí chybět ti nejlepší hráči, proto jsem nabídku svazu přijal a do České Lípy se těším," usmíval se talentovaný fotbalista a futsalista.

Kromě autogramiády a předávání trofejí si může Jakub Kohák na turnaji i zahrát. Pokud si ho jeden z týmů napíše na soupisku. Tým však může dopsat maximálně tři hráče, kteří v klubu nepůsobili v letošní sezoně. Více o turnaji najdete nawww.turnajmistru.cz.Tam se můžete i se svým týmem přihlásit.

Vojtěch Brož