Sportovci jsou rozděleni do tří kategorií: Ženy, Muži vozíčkáři a Muži chodící. Kategorii Ženy vyhrála mistryně republiky v kuželkách těžce tělesně postižených Petra Kostková z Děčína výkonem 248 kuželek. Na druhém místě skončila Míla Žaludová z Děčína výkonem 208, třetí Květa Formánková z Mostu shodila 207 kuželek.

U mužů vozíčkářů došlo k překvapení, zvítězil Miroslav Špicl z Mostu výkonem 411 kuželek, favorit Jiří Bobek z Kladna skončil druhý s 399 shozenými kuželkami, třetí Josef Štecha ml. z Děčína výkonem 427 kuželek na 100 hodů do plných.

V kategorii Muži chodící zvítězil mistr republiky, děčínský kuželkář Petr Kumstát výkonem 563 kuželek. Druhý byl Josef Štecha st. díky výkonu 407 kuželek, šluknovský Petr Oháček uhrál 404 kuželky.

Všichni sportovci i se svými doprovody si užili příjemný víkend. Po vyhlášení výsledků, při kterém dostal každý účastník věcnou cenu a medailisté také diplom z dílny člena AVAZu Pavla Musila, následoval společenský večer. „Málokterý člověk s postižením sportuje pravidelně a naši členové oceňují především možnost setkávání s přáteli s podobným osudem,“ uvedl jeden z hlavních organizátorů Pavel Kostka.