Mezi jinými jsou zde dívky a chlapci, kteří zde pravidelně trénují a společně si říkají Dance c.lock 7even. O dětech z této skupiny jste mohli za letošní školní rok často slyšet. Pod vedením trenérky Jitky Jedličkové totiž vynikaly téměř na všech tanečních soutěžích, kterých se účastnily.

Ve školním roce 2010/2011 skupina Dance c.lock 7even vystoupila celkem na 41 tanečních akcí, např.: Burza škol pro základní školy, Studentský den Gymnázia ČL, firemní večírky Úřadu Práce v ČL a Škody Auto v MB, maškarní bály, reprezentační ples města Mimoň, Talent roku, maturitní plesy, akce pořádané DDM Libertin v České Lípě a okolí a hlavně na tanečních soutěží po celé ČR.

Skupina Dance c.lock 7even se může letos pyšnit sedmi 1. místy, třemi 2. místy a sedmi 3. místy ve street– dance a battlech v regionálních a okresních tanečních soutěžích po ČR.

Největším úspěchem skupiny Dance c.lock 7even se v letošním roce stala nominace na Taneční skupinu roku 2011. I přesto, že tuto velkou taneční soutěž chtěli letos pouze „okusit“, stala se pro ně velkým úspěchem.

Z regionálního kola v Ústí nad Labem si přivezli úžasné 4. místo v hip-hopové lize, kterým získali vstup na Mistrovství Čech v Plzni, ze kterého po vítězném boji postoupili až do finále Taneční skupiny roku 2011 do Prahy, kde bojovali s desítkami nejlepších tanečníků z celé ČR. Z finále si tyto šikovné děti odvezly nádherné 6. místo z Mistrovství ČR Taneční skupiny roku 2011 v Praze, kdy se mezi nejlepší taneční školy probojovaly jako jediné DDM.

Skupina Dance c.lock 7even z DDM Libertin Česká Lípa se bude pilně připravovat na další namáhavou taneční sezonu na letním tanečním soustředění v Doksech. Držme jim palce, ať nás znovu příjemně překvapí!

Jitka Jedličková