Lídr tabulky dvakrát stoprocentně zabodoval na stolech SKST Liberec, kde se utkal s místním „háčkem“ a „géčkem“. Díky tomu si Jablonečtí udrželi před druhým SKST Liberec F slibný náskok, který čtyři kola před koncem činí 11 bodů.

Oběma zástupcům českolipského okresu se v tomto dvojkole dařilo rozdílně. Českolipská Lokomotiva si již v předehrávce 17. kola vyšlápla na Raspenavu, avšak poté podlehla „efku“ SKST Liberec.

Tým Nového Boru si tentokrát připsal jen bod za remízu 9:9 s Raspenavou a patří mu průběžná 5. příčka. Lokomotiva je o jeden bod za ním na šesté pozici.

Výsledky 17. kola:

SKST Liberec F – Jiskra Nový Bor A 10:1
Body: Klement 2:0, Perný 2:0, Brožík 3:0, Klimenta 2:0 – Ivan 0:3, Vojtěch 0:2, Hofman 0:2, Oliverius 0:2. Čtyřhry 1:1.

Jiskra Raspenava A – Lokomotiva Česká Lípa A 7:10
Body: Horák 2:2, Ryšavý 0:4, Pikous 1:2, Zahradník 3:1 – Just 3:1, Flanderka 3:1, Bříza 1:3, Milata st. 2:1, čtyřhry 1:1.

SKST Liberec G – Bižuterie Jablonec B 10:4
Body: Marholt 0:2, Butrym 2:0, Svědík 2:1, Řípa 1:1, WO 4:0 – Tauš 2:1, Kovář 0:3, Louda 2:1, WO 0:4, čtyřhry 1:0.

SKST Liberec H – Bižuterie Jablonec/ Mšeno A 7:10
Body: Waldhauser 2:2, Rosu 0:4, Kaněra 2:1, Huk 2:2 – Jahoda 4:0, Jirman 2:2, Urban 2:2, Dominh 1:2, čtyřhry 1:1.

Spartak Chrastava A – Sokol Turnov A 10:7
Body: Martenek 4:0, Cinibulk 2:2, Šimon 0:3, Svoboda 3:1 – Salomon 2:2, Truc 3:1, Vávra 1:3, Krauter 0:3, čtyřhry 1:1.

Loko Depo Liberec B – Sokol Jablonec nad Jizerou A 2:10
Body: Frýba 0:2, Zdvihal 0:2, Dušátko 2:1, WO 0:4 – Šír 2:1, Bělonožník 2:0, Naděje 0:1, Popek 1:0, WO 4:0, čtyřhry 0:1.

Výsledky 18. kola:

Jiskra Raspenava A – Jiskra Nový Bor A 9:9
Body: Horák L. 3:1, Sršeň 2:2, Horák D. 0:4, Suchánek 3:1 – Ivan 3:1, Vojtěch 3:1, Studecký 1:3, Hofman 1:3, čtyřhry 1:1.

SKST Liberec F – Lokomotiva Česká Lípa A 10:3
Body: Smetana 2:1, Brožík 2:0, Korp O. 2:1, Klimenta 2:1 – Flanderka 2:1, Just 1:2, Milata st. 0:3, Bříza 0:2, čtyřhry 2:0.

SKST Liberec H – Bižuterie Jablonec B 10:0
Body: Waldhauser 2:0, Rosu 2:0, Kaněra 2:0, Huk 2:0 – Tauš 0:2, Louda 0:2, Kovář 0:2, Daníček 0:2, čtyřhry 2:0.

SKST Liberec G – Bižuterie Jablonec/ Mšeno A 4:10
Body: Marholt 0:3, Řípa 0:3, Svědík 1:2, Butrym 2:1 – Jahoda 3:0, Jirman 3:0, Urban 1:2, Dominh 2:1, čtyřhry 1:1.

Loko Depo Liberec B – Sokol Turnov A 4:10
Body: Zdvihal 0:3, Frýba 0:3, Dušátko 1:2, Batthyány 2:1 – Truc 3:0, Csizmazia 1:2, Salomon 2:1, Vávra 3:0, čtyřhry 1:1.

Spartak Chrastava A – Sokol Jablonec nad Jizerou A 8:10
Body: Martenek 2:2, Cinibulk 1:3, Svoboda 4:0, WO 0:5 – Bělonožník 1:2, Naděje 2:1, Šír 2:1, Popek 0:3, WO 5:0, čtyřhry 1:0.

Krajská divize stolních tenistů.