„Program byl bohatý, i přes počasí, které zkoušelo naší odolnost. Skupina trenérů se o vše postarala, a za to jim patří dík,“ podotkl Pavel Znamenáček
Rozdělení do skupin s technickou úrovní bylo vhodné pro výuku nových kata a kumite. Nechybělo ani ranní běhání, strečink, posilování a cviky zaměřené na rychlost a vytrvalost.

Na programu byly i různé soutěže, akce v lese, diskotéky, stezka odvahy a nechyběl ani devítiboj, jehož vítězkou se stala Tereza Zlatohlávková, druhá skončila Linda Novotná a na třetím místě Daniel Razák. V programu byla také relaxace, meditační cvičení a další netradiční cvičení. Vše se zakončilo diskotékou a opékáním buřtíků.

„Věřím, že slzy, které jsou vždy na začátku, se postupem času mění v pot a aktivní zapojení se do jedné velké hry. Týden není dlouhá doba, každý si vyzkouší samostatnost a o to více si bude vážit všeho kolem sebe,“ řekl na závěr trenér Znamenáček a dodal, že příští tábor bude mít zajímavou náplň, na kterou se můžou jeho svěřenci těšit již nyní.