HOKEJ

Krajská liga mužů:

HC Česká Lípa - HC Frýdlant 13:4 (3:1, 0:7, 1:5). Branky a nahrávky: 15. Peterka (Veber, Čižmár), 21. Holčák (Čapek), 22. Češka (Čapek), 25. Preussler (Holčák, Čapek), 33. Veber (Rašín), 35. Čižmár (Čapek), 38. Bauer (Preussler), 38. Peterka (Češka, Veber), 51. Čapek (Preussler), 52. Preussler (Holčák, Čižmár), 54. Peterka (Bauer), 55. Rašín (Preussler, Čapek), 57. Holčák (Staněk) - 8. Hodač, 10. Vološín (Smetana), 19. Čejka (Peřina), 46. Vološín (Šír, Čejka) - Vyloučení: 7:4. Diváci: 105. Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 3:1, 3:8, 4:8, 4:13.

Tabulka

1. HC Lomnice n. Pop.66:26 23

2. HC VTJ Ještěd Liberec 56:40 12

3. PSK Liberec 35:30 12

4. HC Česká Lípa 45:56 7

5. HC Frýdlant 21:71 0

Liga starších žáků:

HC Česká Lípa - Bílí Tygři Liberec 4:4 (3:1, 0:0, 1:3). Branky za domácí: Taran 2, Chňapko, Nedomlel.

Liga mladších žáků:

HC Česká Lípa - Bílí Tygři Liberec 2:13 (1:3, 1:3, 0:7). Branky za domácí: Jedlička, Svoboda.

FUTSAL

2. liga mužů:

Olympik Mělník - F.A.Zole Česká Lípa 8:0 (3:0).

Boca Chotěboř - Démoni Česká Lípa 3:7 (2:4).

Krajský přebor mužů:

Reas Česká Lípa - Démoni Česká Lípa B 3:9 (2:4). Branky: Horáček Mir., Kýček D., Chyna R. - Kaňkovský Karel 2, Antoš D., Vokoun J., Mikysa L., Harašta L., Demke L., Třešňák T., Vodrážka P.; Rozhodčí: Řeháček st., Řezáč. ŽK: Němec Třešňák.

FLORBAL

1. liga mužů:

Start 98 - FBC BRZDY CZ Česká Lípa 5:3 (1:1, 1:1, 3:1). Branky (asistence): 0:28 Petr Stejskal, 30:24 Jiří Kropáček (Matěj Štyler), 53:16 Matěj Štyler, 53:46 Vojtěch Trčálek (Petr Stejskal), 57:30 Jiří Vašíček - 18:11 Matěj Procházka (vlastní branka), 22:06 Jakub Jirsa (Lukáš Mlejnek), 59:31 Radovan Vnuk.

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - Hattrick Brno 4:5 pn (1:2, 0:0, 3:2). Branky (asistence): 16:51 Jakub Karel (Štěpán Slaný), 43:40 Jan Merlíček (David Marhan), 47:08 Milan Tichý (Jakub Novák), 54:56 Milan Tichý (Štěpán Slaný) - 1:33 Filip Hrabal, 06:19 Filip Hrabal (Martin Houšť), 40:57 Filip Hrabal (Martin Houšť), 55:27 Zdeněk Habr, 65:00 Filip Hrabal.

VOLEJBAL

1. liga juniorů:

SK Volejbal Ústí nad Labem - Lokomotiva Česká Lípa 3:0 (17, 12, 13) a 3:1 (-25, 19, 23, 21).

Krajský přebor mužů:

Spartak Smržovka - Jiskra Nový Bor 3:0 (24, 16, 21) a 1:3 (18, -17, -20, -19).

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů:

Avia Čakovice - Jiskra Nový Bor 7:10.

Body Nového Boru: Hruška Václav ml. 4,5, Fojtík Jan 2,5, Franěk Tomáš 2, Protiva Luboš 1

Sokol Michle Praha - Jiskra Nový Bor 7:10.

Body Nového Boru: Hruška Václav ml. 2, Fojtík Jan 1, Franěk Tomáš 4,5, Protiva Luboš 2,5,

Tabulka 3. ligy

1. KST Cheb 80:26 24

2. Jiskra Nový Bor 78:47 22

3. Slavoj Severotuk Ústí C 69:45 19

4. Technoline KST Jirkov 68:61 17

5. Sokol Lenešice 57:65 17

6. Sokol Michle Praha 60:63 16

7. Avia Čakovice 58:65 15

8. Slavoj Severotuk Ústí D 60:65 14

9. TTC Roudnice 56:68 13

10. SKST Liberec C 53:71 12

11. KMST Liberec 44:76 12

12. TTC Kladno B 46:77 11

BASKETBAL

Žákovská liga mladších žákyň:

Basket Slovanka - DDM Česká Lípa 69:66 (18:21, 37:41, 56:51).

BK Prosek - DDM Česká Lípa 42:96 (6:26, 13:42, 28:69).