ATLETIKA
Krajské přebory dospělých, juniorských kategorií a dorostu na dráze v Turnově.


Umístění atletů z Českolipska:

100 m, juniorky: 1. Musilová (AC Č. Lípa) 13.32. Ženy: 2. Königová (AC Č. Lípa) 14.04. Dorostenci: 4. Šenfeld (AC Č. Lípa) 11.60, 8. Michl (AC Č. Lípa) 12.48.

200 m, dorostenci: 2. Šenfeld (AC Č. Lípa) 23.79.

400 m, dorostenky: 4. Englová (AC Č. Lípa) 66.67, 5. Kupcová (SK ZŠ Jablonné) 66.75. Ženy: 1. Slaměná I. (AC Č. Lípa) 59.97.

800 m, dorostenky: 5. Kupcová 2:35.72, 6. Englová 2:37.19. Juniorky: 3. Svitáková H. (AC Č. Lípa) 2:49.81. Dorostenci: 4. Papík (AC Č. Lípa) 2:13.82.

1500 m, ženy: 1. Grulichová (AC Č. Lípa) 5:19.32, 2. Hanzlová (AC Č. Lípa) 5:32.38. Junioři: 2. Hrdina (AC Č. Lípa) 4:39.62. Muži: 4. Valenta Petr (SK ZŠ Jablonné) 4:16.72.

100 m překážek, dorostenky: 4. Kalousková (AC Č. Lípa) 16.11. Ženy: 1. Válková Natálie (AC Č. Lípa) 15.89, 3. Šourková (AC Č. Lípa) 16.74.

110 m překážek, muži: 2. Hochmut (AC Č. Lípa) 17.01, 4. Jakobi (AC Č. Lípa) 17.10.

300 m překážek, dorostenky: 3. Holubová (SK ZŠ Jablonné ) 52.18.

400 m překážek, ženy: 1. Šourková (AC Č. Lípa) 66.93, 2. Slaměná I. (AC Č. Lípa) 67.71, 3. Válková (AC Č. Lípa) 68.76. Muži: 1. Hochmut (AC Č. Lípa) 57.50.

Štafeta 4 x 100 m, ženy: 2. Slaměná, Šourková, Válková, Musilová (AC Č. Lípa) 51.32.

Skok do výšky, dorostenky: 1. Kalousková (AC Č. Lípa) 1.61, 5. Gumanova (SK ZŠ Jablonné) 1.45. Junioři: 1. Ježek (SK ZŠ Jablonné) 1.85, 2. Nožička (TJ Jiskra N. Bor) 1.70.

Skok daleký, dorostenky: 5. Nožičková (TJ Jiskra N. Bor) 4.51, 7. Kalousková (AC Č. Lípa) 4.33. Juniorky: 3. Musilová (AC Č. Lípa) 4.82. Ženy: 1. Königová (AC Č. Lípa) 5.10, 2. Válková (AC Č. Lípa) 4.87. Junioři: 1. Janda (Cvikováček Cvikov) 6.32, 6. Nožička (TJ Jiskra N. 5.41. Muži: 2. Jakobi (AC Č. Lípa) 5.66, 3. Barian (AC Č. Lípa) 5.65.

Trojskok, ženy: 1. Königová Lucie 10.56.

Vrh koulí, dorostenky: 1. Pokorná (Cvikováček Cvikov) 12.89, 6. Štichhauerová (SK ZŠ Jablonné) 8.60. Ženy: 1. Vaníčková (SK ZŠ Jablonné ) 13.89, 3. Závůrková (SK ZŠ Jablonné) 12.18, 6. Janoušková (AC Č. Lípa) 9.05. Dorostenci: 2. Holoubek 11.73. Junioři: 1. Janda 13.51. Muži: 3. Hochmut 10.87, 4. Jakobi 10.16.

Hod diskem, dorostenky: 1. Pokorná 40.14, 4.Štichhauerová. Juniorky: 1. Hummelová (AC Č. Lípa) 33.88. Ženy: 1. Vaníčková 47.92, 4. Závůrková 38.65. Junioři: 1. Janda 41.07.

Hod kladivem, juniorky: 4. Hummelová 30.67.

Hod oštěpem, dorostenky: 2. Pokorná 29.55. Ženy: 2. Janoušková Zdena 37.56, 3. Vaníčková 36.73, 4. Závůrková Barbora 35.85. Dorostenci: 6. Šenfeld 40.15, 7. Holoubek 34.47. Junioři: 1. Janda 46.47. ⋌