STOLNÍ TENIS

Krajská divize

17. kolo: Sokol Železný Brod – Jiskra Raspenava 9:9, Sokol Semily – SKST Liberec E 7:10, Loko Česká Lípa A – Jiskra Tanvald 10:0, TTC Jablonné v P. – Bižuterie Jablonec C 10:3, Sokol Bratříkov – Jiskra Nový Bor 3:10, SKST Liberec F – Loko Česká Lípa B 9:9. 18. kolo: Sokol Železný Brod – SKST Liberec E 7:10, Sokol Semily – Jiskra Raspenava 8:10, Loko Česká lípa A – Bižuterie Jablonec C 10:2, TTC Jablonné v P. – Jiskra Tanvald 6:10, Sokol Bratříkov – Loko Česká Lípa B 8:10, SKST Liberec F – Jiskra Nový Bor 1:10.

Tabulka:
1. Nový Bor 17  15  1   1  164:61   48
2. Česká Lípa A 17  15  0   2  163:65   47
3 SKST Liberec E 17  13  2   2  159:90   45
4. Raspenava 17  12  2   3  151:93   43
5. Česká Lípa B 17  10  3   4  147:134  40
6. Tanvald 17   7  2   8  117:130  33
7. Biž. Jablonec C 17   5  3   9  110:151  30
8. SKST Liberec F 17   5  3   9  103:152  30
9. Semily 17   4  1  12  115:150  26
10. Železný Brod 17   1  4  12  102:162  23
11. Jablonné v P. 17   1  4  12   95:159  23
12. Bratříkov 17   1  1  15   87:166  20

Krajský přebor 2. třídy

17. kolo: TTC PS Lomnice C – Sokol Turnov C 7:11, TJ Doksy/ Mimoň – Jiskra Tanvald B 9:9, Jiskra Nový Bor B – Bižuterie Jablonec E 16:2, SKST Liberec H – Loko Česká Lípa D 9:9, Jiskra Raspenava – Slovan Hrádek 9:9. 18. kolo: TTC PS Lomnice C – Loko Depo Liberec B 5:13, TJ Doksy/ Mimoň – Bižuterie Jablonec E 10:8, Jiskra Nový Bor C – Jiskra Tanvald B 14:4, SKST Liberec H – Slovan Hrádek 9:9, Jiskra Raspenava B – Loko Česká Lípa D 7:11.

Tabulka:
1. Nový Bor C 17  16  0   1  234:72   49
2. Loko Liberec B 16  14  0   2  191:97   44
3. Česká Lípa D 17  11  3   3  182:124  42
4. SKST Liberec H 17   8  4   5  162:144  37
5. Tanvald B 17   6  6   5  144:162  35
6. Hrádek 17   6  5   6  147:159  34
7. Raspenava B 17   4  4   9  142:164  29
8. Lomnice C 17   4  3  10  119:187  28
9. Dok./ Mimoň B 16   4  3   9  134:172  27
10. Turnov C 16   5  0  11  118:170  26
11. Studenec 15   4  1  10  106:164  24
12. Biž. Jablonec E 17   2  1  14  121:185  22


VOLEJBAL

Krajský přebor žen

23. a 24. kolo: TJ Rumburk A – TJ Sokol ŽBS Železný Brod 3:0 a 3:0, TJ Turnov – TJ Bižuterie Jablonec n. N. 0:3 a 1:3, SK ToRiK Doksy – TJ Lokomotiva Liberec B 0:3 a 1:3, TJ Jiskra Nový Bor – TJ Spartak Rokytnice n. J. 3:1 a 3:2, TJ Jablonex Jablonec n. N. – TJ Sokol Tesla Stráž n. N. odloženo pro nemoc.

Tabulka:
1. Rumburk 24 22  2 67:16 46
2. Loko Liberec B 24 21  3 68:19 45
3. Nový Bor 22 15  7 54:33 37
4. Železný Brod 24 12 12 44:47 36
5. Rokytnice n. J. 24 12 12 44:48 36
6. Jabl. Jablonec 22 11 11 42:39 33
7. Biž. Jablonec 24  9 15 34:51 33
8. Stráž n. N. 22 10 12 42:43 32
9. Turnov 24  4 20 26:63 28
10. Doksy 22  0 22  4:66 22