FOTBAL

KP starších a mladších žáků:

Starší: FC Nový Bor – Arsenal Č. Lípa ⋌0:1
Mladší: FC Nový Bor – Arsenal Č. Lípa ⋌0:2

Divize staršího a mladšího dorostu:

Starší dorostenci Č. Lípy remizovali v úvodním jarním kole divize s Roudnicí 0:0. Mladší kategorie svého soka zdolala 4:3 (4:1). Branky: Brož, Svoboda, Cerman, Měšťan.
Sestava st. dorostu: Němec - Pětioký, Košek, Vodrážka, Moravčík - Lidmila, Dostál, Beránek, Bečvařík - Švec, Čvančara (Ješeta, Kulha, Cerman, Bahník).
Sestava ml. dorostu: Bahník - Měšťan, Šindelář, Beneš, Brož - Hodač, Vodrážka, Svoboda, Kulha - Jantač, Cerman ( Bulan, Havel, Hledík, Lukačka).

Krajský přebor mužů:

Hrádek n. N. – Cvikov 7:0.

I. A třída:

Ruprechtice – Doksy 3:0 (2:0)

I. B třída:

Staré Splavy – Bukovany 2:0 (1:0)

Příprava:

Okna – Loko Č. Lípa 1:3

SK Sosnová – Arsenal Č. Lípa B 1:12 (1:5). Branky hostů: Donát 5, Půlpán 2, Brož 2, Žárský (PK), Malinský.

Frýdlant – Tatran Jablonné 11:0. Branky: Závěta 5, Martin Stejskal 2, Kutílek 2, Čejka a Marek.

BASKETBAL

Liga starších dorostenek:

TJ DDM Česká Lípa – BC Benešov 77:60 (22:20, 40:37, 58:47).

Tabulka základní části

1. TJ Lokomotiva Liberec I. 1757:1117 39
2. BC Benešov 1386:1119 36
3. Aritma Praha 1411:1208 36
4. TJ AŠ Mladá Boleslav 1504:1230 31
5. BK Junior 1228:1141 30
6. DDM Česká Lípa 1363:1332 30
7. BK Brandýs nad Labem 1295:1376 28
8. BK Skřivánek Ústí 1128 :1313 27
9. BA Sparta B 1252:1489 25
10. BK Lokomotiva K. Vary 1017:1545 24
11. TJ Slavoj Tachov 1022:1493 21

Liga kadetů (U16), finálová skupina:

Start Havířov – BK Česká Lípa 72:60 (13:15, 31:31, 51:50).
BC Nový Jičín – BK Česká Lípa 68:78

Tabulka finálové skupiny

1. TJ Start Havířov 998:798 23
2. BK Kondoři Liberec 943:871 21
3. BSK České Budějovice 864:807 19
4. TJ Sokol Žižkov I 798:763 19
5. BK Česká Lípa 869:852 18
6. BC Kolín 721:898 16
7. BC Nový Jičín 778:861 14
8. Basketball Nymburk 864:985 14


VOLEJBAL

1. liga juniorů:

Lokomotiva Č. Lípa – Semily 3 :0 (16, 19, 28) a 3:0 (12, 0, 0) skreč.


BOWLING

Českolipská liga
Výsledky 8. – 10. kola:

1.liga: Nezmaři - Hawks 1207 : 1455, KluKaBo - Sportlife 1232 : 1400, Hawks - Sportlife 1401 : 1330, Shark - Tigers 1370 : 1412, Mineli - Shark 1358 : 1207, Mineli – Tigers 1431 : 1445, Hawks - Tigers 1453 : 1361, Sportlife - Nezmaři 1337 : 1241, Bowling bar - KluKaBo 1389 : 1399,Nezmaři – Bowling bar 1200 : 1303, Shark - Hawks 1268 : 1452, Tigers - Sportlife 1336 : 1391, KluKaBo - Mineli 1394 : 1289.

2. liga: Chlum - Čeltéčko 965 : 1230, Zelenáči - ABC 1126 : 1126, ABC - Chlum 1152 : 916, Zelenáči - Čeltéčko 1108 : 1271, Ajeto - Snajpři II. 1292 : 1063, Sosnová - Eagles 1322 : 1349, Snajpři II. - Zelenáči 1091 : 1048, Ajeto - Sosnová 1350 : 1426, Čeltéčko - Eagles 1242 : 1350, Sosnová - Čeltéčko 1257 : 1180, Chlum - Snajpři II. 810 : 1011, Eagles - ABC 1375 : 1175, Zelenáči - Ajeto 1125 : 1232.

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy
Výsledky 26. kola:

SKST Cvikov B – Cvikováček Cvikov B 12:6
Cvikováček Cvikov C – TJ Zákupy C 13:5
Jiskra N.Bor D – SKST Prysk 0:18
Loko Č. Lípa E – Zákupy B 15:3
Jiskra K.Šenov – Jiskra N. Bor E 9 :9
Cvikováček Cvikov A – TJ Zákupy A 4:14
Sokol Volfartice – Loko Č. Lípa F 7 :11

Krajská divize mužů:

Semifinálové dvojice v play–off o postup do 3. ligy:
Loko Česká Lípa A – Raspenava, Jiskra Nový Bor – SKST Liberec E.