Zde vybojovali třicet jedna cenných kovů, z toho osm zlatých, dvanáct stříbrných a jedenáct bronzových medailí. V disciplíně kata se nejlépe vedlo Tereze Zlatohlávkové, která vybojovala stříbrnou medaili.

Bronz přidali Milan Hájek, Jana Boháčová, Antonín Jenč, Václav Dražan, Božena Pavlasová a Jan Racek. Do finálové osmičky se probojovali i závodníci Tomáš Čvancara, Lukáš Pevný, Daniel Janata, Lucie Kočandrlová, Barbora Košková, Barbora Znamenáčková, Marie Špachmannová a Milan Zítko.

V kategorii kata team žáci a žákyně se utkali mezi sebou jen členové Sport Relaxu a na zlatou medaili dosáhli Milan Zítko, Lukáš Pevný, Daniel Razák, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Lucie Kočandrlová. Stříbrnou medaili si odvezli Milan Hájek, Kryštof Zlatohlávek, David Šerák, Vanesa Kraková, Barbora Košková, Adéla Širlová a bronz Marie Špachmannová, Veronika Skřivanová a Klára Výbochová.

Poslední disciplínou na programu bylo kumite a na zlatou příčku dosáhli Daniel Razák a Milan Zítko. Stříbrnou medaili vybojovali Václav Dražan, Martin Bittner, Tereza Zlatohlávková, David Šerák, Lukáš Pevný a bronz L. Vítů, V. Bittner.