Tento celek během dvou let postoupil z nejnižší okresní soutěže až do krajského přeboru 2. třídy, a tak se s napětím čekalo, jak si povede v „kraji“.

A začátek měl opravdu skvělý. V prvních třech kolech přivezl tři výhry ze soupeřových stolů. Postupně z Chrastavy, Nového Boru a Bratříkova a společně s Vescem vedl tabulku! Ve čtvrtém a pátém kole přivítal doma Jablonec a Raspenavu.

Lokomotiva Česká Lípa B - Bižuterie Jablonec C 7:10

Za domácí nastoupili: Reichl Radek, Gabriel Václav st., Kopecký Stanislav, Čech Milan. Utkání mělo velmi vyrovnaný průběh. Za domácí zahrál výborný zápas Radek Reichl, který všechny své zápasy vyhrál. Dobrý výkon předvedl i Václav Gabriel st., který dvakrát vyhrál a spolu s Reichlem také zvítězili ve čtyřhře. Všechny ostatní své zápasy přes veškerou snahu prohráli, a tak Lokomotiva utrpěla první porážku v soutěži, bohužel na domácích stolech.

Za hosty nastoupil a podal dobrý výkon Vlastimil Pecka, který svou kariéru začínal v České Lípě.

Loko Česká Lípa B - Jiskra Raspenava B 9:9

Domácí, kteří mají širokou soupisku, trochu zamíchali se sestavou a utkání mohlo začít. Lokomotiva nechtěla dvakrát po sobě prohrát, ale začátek se jim vůbec nepovedl a s hosty prohrávali 2:5. Potom zabojovali a brzy srovnali skóre. Od té doby byl zápas až do konce velmi dramatický, oba soupeři se neustále přetahovali o vedení.

V koncovce nejprve Honza Jablonovský odvrátil několik mečbolů, svého soupeře ale udolal a poslal domácí do vedení. Do poslední dvouhry šla Lokomotiva s jednobodovým náskokem, ale hostující Blažek potvrdil své zkušenosti, svůj zápas zvládl a vybojoval pro Raspenavu remízu, která je asi vzhledem k průběhu zápasu zasloužená pro oba celky.

Sestava a body domácích: Reichl Radek 4, Jablonovský Jan 2, Dědek Pavel 1, Čech Milan 1, čtyřhra: Čech, Jablonovský 1.