FBC 98 Chomutov FBC Alis Česká Lípa 0:15

Proti Chomutovu byla výhra skoro povinností, a tak českolipské hráčky nic nenechaly náhodě a již ve třetí minutě padl gól z čepele Anežky Slané. Do konce první třetiny vytahovaly soupeřky kulatý nesmysl z brány ještě dvakrát.

V každé z dalších třetin vstřelily florbalistky Č. Lípy šest gólů a naopak všechny chomutovské akce byly zlikvidovány jejich pevnou a neprostupnou obranou, díky čemuž konto zůstalo po celý zápas čisté a utkání skončilo velice uspokojivě.

Sestava a body Č. Lípy: Havlová B., Eclerová E. Dědková A. (0+1), Mašková A., Řebíčková M. (0+1) Bubáková L. (0+4), Lípová K. (2+0), Slaná A. (5+4), Peterová A. (2+0), Šmídová L. (1+2), Dědková N. (5+0).

FBC Alis Č. Lípa USK Slavie Ústí nad Labem 6:1

Do druhého zápasu proti USK Slavii Ústí nad Labem vstupovaly s neblahou vzpomínkou na nedávnou smolnou prohru 2:8. Ale tentokrát stálo štěstí, střely a hlavně výborná forma gólmany Elišky Eclerové při děvčatech. V první třetině si postupně vytvářela šance na střely a v osmé minutě se po kombinaci Anežky Slané a střílející Nikolky Dědkové dočkala prvního gólu.

Do druhé třetiny šly dívky FBC o hodně klidnější a chladné hlavy ukázaly i při zakončování. Anežka Slaná proměnila přihrávku až z brány a nedlouho poté zvýšila na 3:0 Anetka Peterová. Ke konci třetiny soupeřky snížily na 3:1, ale to jen podnítilo českolipský hlad po gólech.

Sestava a body Č. Lípy: Eclerová E. (0+1),Havlová B. Dědková A., Mašková A., Řebíčková M. (0+1), Bubáková L. (1+1), Slaná A. (1+2), Peterová A. (2+0), Šmídová L., Dědková N. (2+0).