Jednoznačně největší hvězdou přeboru byla žákyně AC Česká Lípa Veronika Süssnerová, která vybojovala zlato v disku výkonem 30.23m, v kouli za 11.44 m, běhu na 200m překážek za 32.09s a společně s Málkovou, Rutteovou a Daníčkovou ve štafetě na 4x60m čas 31.93s. V oštěpu ještě přidala stříbro za 30.23m.

Zlato v dálce si odvezla dorostenka Kateřina Němcová za výkon 5.05m a ještě přidala dvakrát bronz za 100m, čas 13,52s a 200m za 28.43. Další vítězství přidal v běhu na 1500m dorostenec Roman Papík časem 4:27.65min. Závod na 200m překážek vyhrál žák Hynek Bárta za 29.15s.

Dva tituly putovaly i do Cvikova zásluhou juniorky Terezy Pokorné za vrh koulí 11,64 m a hod diskem 42.16m. Tři zlaté medaile vybojovali závodníci Jablonného. Dorostenec Mirza Selimovič zvítězil v běhu na 300m překážek za 42.14, juniorka Monika Gumanová vyhrála skok vysoký výkonem 155cm a žák Marek Novotný skok daleký díky 5,27cm dlouhému skoku.

Na prázdno nevyšli ani novoborští atleti. Žákyně Olga Půčková suverénně vyhrála běh na 800m v kategorii žákyň časem 2:22.97min. Na Českolipsko putovala i řada stříbrných a bronzových medailí za kvalitní výkony. Atletické mládí na Českolipsku opět ukázalo, že je velice úspěšné a lze se těšit na další úspěchy našich nadějných borců.