Stále bez bodu je Reas, který měl v tomto kole volno. Střelcem kola je Aleš Benek (Zlej Se(n), autor sedmi branek.

Démoni Česká Lípa B - Slavia TU Liberec 4:2 (1:0)

V poklidném utkání měli více ze hry domácí. V první půli padla pouze jedna branka, ve druhé již o něco více, ale rozhodovalo se až v závěru, kdy hosté začal hrát na riziko. Domácí však do otevřené obrany rozhodli o dvoubrankovém vítězství.

Branky: Paleček, Fulier, Zdich, Kaňkovský - Jar. Beránek, J. Beránek.

TTNF Liberec - F.A. Zole Česká Lípa B 10:5 (4:1)

Domácí měli po celé utkání mírnou převahu, ve které průběžně navyšovali skóre. Ve druhém poločase se na vývoji nic nezměnilo a TTNF si po zásluze připsalo všechny body a posunulo se na čtvrtou pozici.

Branky: Rumler 3, Hošic 3, P. Mečíř 2, Neumann, Michalík - Vodrážka 3, Hanoušek, Mitáč.

Alex Liberec - Pampuch Team Liberec 3:10 (0:5)
Domácí, jak je zvykem, do utkání nastoupili ze zajištěné obrany, která však po třetí brance povolila a poločas prohráli rozdílem pěti branek. Ve druhém poločase se Alexu podařilo vsítit, alespoň tři branky, ale více je může mrzet ztráta Trnky, který byl po druhé žluté kartě vyloučen a nemůže nastoupit minimálně v dalším utkání.

Branky: Černohorský 3 - Částek 3, Moravec 2, Jícha 2, Linhart 2, Pekař.

Legnex Jablonec - Zlej Se(n) Liberec 2:24 (2:8)

Hosté jednoznačně rozstříleli Legnex, když vstřelili neskutečných 24 branek. Legnex se v úvodu ujal vedení, ale to bylo vše. Za hosty nastoupila nová akvizice, bývalý hráč Zenitu Petrohrad Jaroslav Nesvadba, který vstřelil jednu branku. Na první místo v tabulce střelců postoupil Benek, který v utkání vstřelil sedm branek.

Branky: Vrabec, Dorničák - Benek 7, Beneš 4, Horáček 3, Urban 2, Bína 2, Žoček 2, Vodička 2, Nesvadba, Klíma.