VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Naši prvňáčci z Českolipska

Představujeme prvňáčky školního roku 2017/18 z regionu

NEPŘEHLÉDNĚTE! Prvňáci ze ZŠ Tomáše Ježka Ralsko v Českolipském deníku

Českolipsko – Ve středu 21. února přinese tištěný Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Prvňáci ze ZŠ Sloup v Čechách v Českolipském deníku

Českolipsko – Ve středu 31. ledna přinese tištěný Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení

Naši prvňáci: ZŠ Horní Libchava

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Prvňáci ze ZŠ Horní Libchava v Českolipském deníku

Českolipsko – Ve středu 24. ledna přinese tištěný Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení

Naši prvňáci: ZŠ Klíč Česká Lípa

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

Naši prvňáci: Už zítra představíme školáky ze ZŠ Klíč Česká Lípa

Českolipsko – Ve středu 10. ledna přinese Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Naši prvňáci: ZŠ Dubnice

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

Naši prvňáci: Už zítra představíme školáky ze ZŠ Dubnice

Českolipsko – Ve středu 3. ledna přinese Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Naši prvňáci: ZŠ Pátova Česká Lípa

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

Naši prvňáci: Už zítra představíme školáky ze ZŠ Pátova Česká Lípa

Českolipsko – Ve středu 20. prosince přinese Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Naši prvňáci: ZŠ Nový Bor Arnultovice

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

Naši prvňáci: Už zítra představíme školáky ze ZŠ Generála Svobody Nový Bor

Českolipsko – Ve středu 13. prosince přinese Českolipský deník čtenářům další díl svého nového seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení.

Naši prvňáci: ZŠ Stružnice a ZŠ Svor

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Českolipska.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT