V druhém díle zbrusu nového seriálu Deníku si příslušníci tří generací povídají o Velikonocích. Jak se změnilo slavení svátků od dob hlubokého socialismu za Husáka do dneška? Zvyky se mění, některé však přetrvávají. Například pomlázka. Dá se očekávat, že mladá dívka bude proti a starší muži pro. Skutečně to tak v Deníku tří generací dopadne?

Náboženské a světské prožívání Velikonoc stojí v naší převážně ateistické zemi dosti proti sobě. Z našich diskutujících je Martin katolík, Denisa a Tomáš nevyznávají žádné náboženství. Možná budou považovat Martina za tmářského pámbíčkáře? A on je bude on poučovat o tom, že jejich světský postoj je nesprávný. Pohádají se nebo se dokážou vzájemně tolerovat?

Trialog jako vždy doplní historky a vtípky.

Deník tří generací budeme uvádět každé úterý. Influencerka, marketingový expert a novinář v něm přinášejí své pohledy na aktuální události i problémy každodenního života. Čtenáři jim sami mohou nabídnout témata. Těšíme se nejen na vaše náměty, ale i názory a připomínky. Piště prosím na nazory@denik.cz.