Předchozí
1 z 3
Další

ČESKOLIPSKO

Václav Noid Bárta.Václav Noid Bárta vystoupí v neděli 2. června od 16.00 na nádvoří Pivovaru Cvikov.Zdroj: Deník/Daniela Loudová

Rudolf Novotný: Malíř okouzlený krásami země
Kdy: pátek 31. května (do 4. srpna)
Kde: Vlastivědné muzeum a galerie, Česká Lípa

Proč přijít: V letošním roce uplyne 100 let od narození Rudolfa Novotného, malíře, který spojil část svého života s Českolipskem. Retrospektivní výstavu hostí po dva měsíce galerie Jídelna. Malíř okouzlený krásami země, tak nazval Jiří Vomáčka přítele Rudolfa Novotného v roce 1984. Obsáhlá výstava z archivu Rudolfa Novotného zahrnuje jak díla z raného mládí, která jste na výstavách ještě neměli možnost vidět, tak i ta utvářející jeho výtvarný charakter. Výstava představuje olejomalbu, litografickou tvorbu pro podniky nejen českolipského okresu, volnou tvorbu v kresbách, grafických i předgrafických technikách, ale i tu ilustrační. Připomíná zátiší, zákoutí České Lípy, krajinu jeho milovaného Chorvatska i díla s prvky kubistické více pohledovosti. Akademický malíř a grafik Rudolf Novotný (23. 11. 1924 Hradec Králové – 6. 11. 2005 Česká Lípa) působil v České Lípě a okolí přes padesát let, díky čemuž je považován za „malíře České Lípy a Českolipska“. Panu Novotnému bylo v roce 2009 uděleno městem Česká Lípa čestné občanství in memoriam, za jeho celoživotní uměleckou činnost, kterou významnou měrou přispěl ke společenskému a duchovnímu rozvoji města.

Den dětí a otevření nového koupaliště
Kdy: sobota 1. června v 10.00
Kde: koupaliště Dubice, Česká Lípa
Za kolik: zdarma

Proč přijít: Přesně na Den dětí město Česká Lípa otevře dokončený areál koupaliště v Dubici veřejnosti. Připraven je bohatý doprovodný program, samotný otevírací den je pojatý jako den otevřených dveří. V tento den se ovšem ještě nevykoupete, to bude možné až od neděle 2. června. V sobotu vás místo vodních radovánek, čeká zábava na suchu. Od 10 hodin bude mít program na starost DDM Libertin a připraví si pro vás doprovodná stanoviště a zábavné atrakce, které vám zpestří Den dětí a slavnostní otevření koupaliště v Dubici. Čekají vás prezentace různých vodních sportů, včetně adrenalinových, hudební a taneční vystoupení (kapela Portless, tanečníci Tutti Frutti) nebo módní přehlídka plavek. Podrobný program najdete na www.mucl.cz.

Eduard Held Muzeum – Den otevřených dveří
Kdy: sobota 1. června v 9.00
Kde: Eduard Held Muzeum, Zákupy

Proč přijít: Muzeum si budete moci prohlédnout během komentovaných prohlídek, které budou od 9 do 14 hodin v každou celou hodinu. Po celý den bude také připraven program pro vaše děti – tvořivé dílny, malování masek, klobouků a mnoho dalšího.

Putování za pohádkou
Kdy: sobota 1. června v 9.00
Kde: Vzdělávací středisko Šešule, Stráž pod Ralskem
Za kolik: 30 korun

Proč přijít: Putování za pohádkou je tradiční strážská akce, kterou si již v minulosti užily celé generace účastníků. Pro poutníky je připravena zhruba pěti kilometrová trasa, na kterou se bude startovat mezi 9. a 10. hodinou před vzdělávacím střediskem Šešule ve Strmé ulici. Po cestě vás tradičně čekají pohádkové postavy, kromě vodníka, který nesmí chybět žádný rok, vás čekají šmoulové, indiáni a spousta dalších dětských pohádkových hrdinů.

Dětský den
Kdy: sobota 1. června ve 12.30
Kde: Malá pláž u vleku, Stráž pod Ralskem
Za kolik: zdarma

Proč přijít: Bohatý program si pro vás a především pro vaše děti připravili organizátoři přímo u vody. Čeká vás vystoupení žongléra a kejklíře, adrenalinové hračky a show, pěvecké představení Martiny Vítkové a žáků místní Základní umělecké školy, ukázka výcviku psovodů, hasičská pěna, atrakce, tetování a také jízdy na malém vleku.

Koncert Václava Noida Bárty, Pivovar Cvikov.Koncert Václava Noida Bárty, Pivovar Cvikov.Zdroj: archiv

Petr Jablonský a skupina Extáze v Kulturním domě v Zákupech.Petr Jablonský a skupina Extáze v Kulturním domě v Zákupech.Zdroj: archiv

Den dětí v Doksech.Den dětí v Doksech.Zdroj: archiv

Přednáška v kavárně, Víska - Kravaře.Přednáška v kavárně, Víska - Kravaře.Zdroj: archiv

Dětský den na fotbalovém hřišti v Kravařích.Dětský den na fotbalovém hřišti v Kravařích.Zdroj: archiv

Kácení máje, Staré Splavy.Kácení máje, Staré Splavy.Zdroj: archiv

Oldies Party v Mimoni.Oldies Party v Mimoni.Zdroj: archiv

Zámek Vartenberk ve Stráži pod Ralskem.Zámek Vartenberk ve Stráži pod Ralskem.Zdroj: archiv

Den dětí v Mimoni.Den dětí v Mimoni.Zdroj: archiv

Den dětí na koupališti v Zákupech.Den dětí na koupališti v Zákupech.Zdroj: archiv

Výstava starých kočárků a hraček, zámek Doksy.Výstava starých kočárků a hraček, zámek Doksy.Zdroj: archiv

LIBERECKO

Rock in Liberec 2024
Kdy: pátek 31. května v 16.00
Kde: Pivovar Konrád, Liberec

Proč přijít: Tradiční rockový festival vratislavického pivovaru nabídne přehlídku předních českých a slovenských rockových kapel Představí se Argema, slovenské hvězdy Horkýže Slíže, legendární Tublatanka či Harlej. Nenechte si ujít ty nejlepší koncerty se špičkovou technikou a v příjemném prostředí Pivovaru Konrád.

Sylf
Kdy: pátek 31. května v 19.00
Kde: Malé divadlo, Liberec

Proč přijít: Inovativní adaptace klasického romantického baletu La Sylphide z roku 1832 přináší současný, mladistvý choreografický pohled na jedno z nejranějších a nejtradičnějších původních baletních děl. Umožňuje prozkoumat nové dimenze a citlivě transformuje pohádkový příběh do 21. století. Romance Sylf vypráví o životním pádu Jamese, mladého úspěšného muže, který se hodlá oženit se svou milovanou snoubenkou Effie. Začne se ale dít něco zvláštního. V jeho přítomnosti se zjevuje duch v podobě krásné ženy, kterou, jak se zdá, nikdo jiný nevidí. Něžné a nepolapitelné stvoření ho škádlí, svádí a manipuluje s ním a on nemůže odolat jeho svodům. Jamesova láska k elementární bytosti se posléze promění v posedlost. Je přízrakem vtahován hlouběji a hlouběji do nadpřirozeného světa mimo realitu.

Chrastavské slavnosti
Kdy: pátek 31. května – neděle 2. června
Kde: náměstí 1. Máje, Chrastava

Proč přijít: Jste srdečně zváni na chrastavské náměstí, kde se budou po tři dny konat tradiční svátky setkávání, zábavy, kultury a sportu. Velkolepý program vypukne už v pátek v 16 hodin a mimo jiné vás čeká turnaj mládeže ve stolním tenise, prohlídky chrastavského muzea a sklepení, prohlídky věže radnice a také hudba – hlavní páteční hvězdou je liberecký rodák Lipo. V sobotu si budete moci užít střelbu pro každého, prohlídku kuželny, mnohá divadelní představení i tanec. Zazpívá Anna Julie Slováčková a později Helena Vondráčková s Charlie bandem. V neděli si budete moci vyzkoušet orientační běh a z hudby se představí Waldovy matušky. Podrobný program najdete na www.chrastava.eu.

Boj o Bradavice
Kdy: pátek 31. května v 17.00
Kde: Krajská vědecká knihovna, Liberec

Proč přijít: Jste správný potterhead? Přijďte si to potvrdit na kvíz ze světa Harryho Pottera do knihovny a oslavte společně dodatečně Mezinárodní den Harryho Pottera. Vítány jsou rodiny s dětmi i skupinky nadšenců od 0 do 99 let.

Korálky dobyly svět
Kdy: pátek 31. května v 17.00
Kde: Muzeum Betlémů, Kryštofovo údolí

Proč přijít: Ve druhém patře Muzea Betlémů proběhne vernisáž nové výstavy historických předmětů ze soukromé sbírky Ivana Vydry. Korálky z jizersko - horských hutí i z italských Benátek doslova dobyly celý svět. Lidé jimi zdobili sebe a především obřadní, sváteční i běžně používané předměty a věřili v jejich sílu a schopnost ochrany. Muzeum Betlémů se nachází v hospodě U Kryštofa naproti obecnímu úřadu a v červnu bude otevřeno každou sobotu a neděli od 13 do 16 hodin.

Oldies Party, Liberec - Pavlovice.Oldies Party, Liberec - Pavlovice.Zdroj: archiv

Ještědská odyssea
Kdy: sobota 1. června
Kde: Rekreačně-sportovní areál Vesec, Liberec

Proč přijít: Čas a prostor tvoří naší realitu a existence má svá neměnná pravidla. První sobotu v červnu se proto opět sejdete na třináctém ročníku hudebního festivalu Ještědská odysea. Opět ve Sportovním areálu Vesec, na čtyřech pódiích a v plné síle, tak se nezapomeňte v první červnový den přidat.

Muzejní noc
Kdy: sobota 1. června ve 13.00
Kde: Muzeum Betlémů, Kryštofovo údolí
Za kolik: 40 a 20 korun

Proč přijít: V Kryštofově údolí spojí organizátoři celorepublikovou akci Muzejní noc s Mezinárodním dnem dětí a zvou všechny děti i jejich dospělý doprovod na prohlídku muzea v budově hospody U Kryštofa za snížené vstupné. Brány muzea se navíc v tento den zavřou až ve 23 hodin. Po celý tento výjimečný večer vás čekají komentované prohlídky, můžete navštívit zcela novou expozici se sbírkou korálků – Korálky dobyly svět a pro děti je připraven zábavný program v tvořivé dílně.

Mezinárodní den dětí
Kdy: sobota 1. června v 9.00
Kde: Lidové sady, Liberec

Proč přijít: Přijďte oslavit s celou rodinou Den dětí, který bude probíhat až do 18 hodin v Dětském koutku Lidových sadů. Na děti čeká oblíbené dočasné tetování a malování na obličej, zabavit se budou moci na kreativních dílnách – vyrobí si větrníky, placky a další drobnosti a budou si moci i malovat na kameny. Po celý den jsou také připraveny sportovní aktivity, vyplňovačky a křížovka pro celou rodinu.

Óóóóóbří dětský den
Kdy: sobota 1. června v 10.00
Kde: Všesportovní areál Obří Sud Javorník, Jeřmanice
Za kolik: zdarma

Proč přijít: Ani na Obřím sudu Javorník nezapomínají na děti a jejich svátek. Dobrodružné děti i jejich rodiče jsou zváni na velkou oslavu dětského dne na čerstvém vzduchu do spodní části areálu Obří sud Javorník. Vítány jsou v tento den především všechny děti, co se rády hýbou. Na co se můžete těšit? Pro účastníky bude připraveno deset stanovišť se zábavnými úkoly: Fun bike dráha, dřevěné pexeso, malování na obličej a mnoho, mnoho dalšího. Všechny soutěživé děti obdrží od areálu dárek.

Pohádkový les
Kdy: sobota 1. června ve 14.00
Kde: most u hasičské zbrojnice, Hejnice

Proč přijít: Všechny děti a jejich rodiče jsou zváni oslavit svůj den do pohádkového lesa – dva kilometry dlouhé procházky s pohádkovými postavičkami, deseti pohádkovými stanovišti, soutěžemi o zajímavé odměny a v cíli s pečením buřtů.

120 let kostela Krista Spasitele
Kdy: sobota 1. června ve 13.00
Kde: kostel Krista Spasitele, Frýdlant

Proč přijít: V rámci oslav jste zváni na slavnostní bohoslužbu od 13 hodin. Od 15 hodin si nenechte ujít hudební a pěvecké vystoupení. Představí se Komorní smyčcový orchestr Camerata, pěvecký sbor Cantus, Komorní flétnový soubor Flauto Collegium a jako host pěvecký soubor Gaudium Pura. Pro všechny návštěvníky bude připraveno občerstvení ve farní zahradě a pro děti tvůrčí výtvarná dílna.

Dětský den na Kristýně
Kdy: sobota 1. června ve 13.00
Kde: Rekreační areál Kristýna, Hrádek nad Nisou

Proč přijít: Velká oslava Dne dětí na Kristýně bude mít tentokrát téma Divoký západ. Připravena je tradiční stezka s úkoly pro děti, nově ale také zóna s aktivitami pro nejmenší děti nebo interaktivní stopovaná s QR kódy pro ty, kteří se na plnění běžných úkolů cítí velcí. Chybět nebudou ani dětské atrakce, ukázky výcviku psů, ukázky zásahu hasičů nebo seskok parašutistů na hladinu jezera.
Pro děti je připravená hrací karta v hodnotě 50 Kč, za splnění úkolů je čeká spousta odměn v podobě kuponů, které mohou proměnit za jízdu na člunu, svezení na některé z atrakcí nebo zmrzlinu.

Kominíkovo štěstí
Kdy: sobota 1. června v 15.00
Kde: Sýpka Lemberk, Jablonné v Podještědí
Za kolik: 80 korun

Proč přijít: Všem dětem k svátku přijede k hradu Lemberk do historické sýpka zahrát divadlo Minaret. Padesáti minutové představení je primárně určeno předškolním a raně školním dětem, ale jistě si ho užijí i děti starší a dospělý doprovod.

Severočeské památky na starých vyobrazeních
Kdy: sobota 1. června (do 3. listopadu)
Kde: Hrad Grabštejn

Proč přijít: Výstava starých pohlednic, tisků a grafik se severočeskými památkami na vás dýchne atmosférou starých časů. Výstavu pro vás ze svých sbírek připravil Filip Langer ze státního hradu Litice, který je velký znalec našich památek. Jeho rozsáhlá sbírka nejrůznějších ikonografických pramenů je cenným zdrojem pro poznání stavebního vývoje památek a sídel. Speciálně pro grabštejnskou výstavu vybral památky severních Čech. Filipova rozsáhlá sbírka čítá na 1 tisíc historických pohlednic, kolem 150 historických knih a přibližně 300 grafických listů našich památek. Letošním nejcennějším přírůstkem je kniha s vedutami hradů, která byla součástí knihovny K. H. Franka.

Dětský den na Liberecké výšině
Kdy: neděle 2. června ve 12.00
Kde: Liberecká výšina, Liberec

Proč přijít: Pro ty, kdo si nestihli užít některý z mnoha sobotních dětských dnů bude připraven jeden nedělní. Čeká vás bohatý program: skákací hrad, malování na obličej, cirkus plný pohádek (od 15.00), dětské dílničky, kosmetický koutek pro maminky a na závěr opékání buřtíků.

O medvídku Hajáčkovi
Kdy: neděle 2. června v 15.00
Kde: Severočeské muzeum, Liberec
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: Proč nemůže paní Veverka usnout? Navečeřela se, zoubky si vyčistila, vyčůrat se byla, ale pořád ne a ne spát. A paní Ovečka taky nemůže zabrat. Příjde medvídek Hajáček záhadě na kloub? Budou moct jít jeho kamarádi zase v klidu spát? Skoro detektivní pohádka o večerních rituálech, které mají nejen zvířátka před spaním. Loutkové představení pro děti od 3 do 100 let.

Oldies Party, Bunkr Music Club Liberec.Oldies Party, Bunkr Music Club Liberec.Zdroj: archiv

Pepa Libický v Liberci.Pepa Libický v Liberci.Zdroj: archiv

Malevil Cup 2024, Jablonné v Podještědí.Malevil Cup 2024, Jablonné v Podještědí.Zdroj: archiv

Charitativní běh ve Frýdlantu.Charitativní běh ve Frýdlantu.Zdroj: archiv

Festival duhová bouře, Liberec.Festival duhová bouře, Liberec.Zdroj: archiv

Slavnostní vysvěcení Janovických pousteven, Janovice v Podještědí.Slavnostní vysvěcení Janovických pousteven, Janovice v Podještědí.Zdroj: archiv

Cestovatelská přednáška, Kino Hejnice.Cestovatelská přednáška, Kino Hejnice.Zdroj: archiv

Koncert v kostele sv. Bonifáce, Liberec - Hanychov.Koncert v kostele sv. Bonifáce, Liberec - Hanychov.Zdroj: archiv

Dětský den v Machníně.Dětský den v Machníně.Zdroj: archiv

Mistrovství ČR - Downhill 2024, Liberec.Mistrovství ČR - Downhill 2024, Liberec.Zdroj: archiv

Lidové sady Liberec, jaro 2024.Lidové sady Liberec, jaro 2024.Zdroj: archiv

Vernisáž výstavy, Malá výstavní síň Liberec.Vernisáž výstavy, Malá výstavní síň Liberec.Zdroj: archiv

JABLONECKO

Jiří Pavlica & Hradišťan a Iuventus, gaude!
Kdy: pátek 31. května v 19.00
Kde: Eurocentrum, Jablonec nad Nisou

Proč přijít: Tradiční festival Jablonecké tóny 2024 letos zahájí Jiří Pavlica & Hradišťan spolu s dětským pěveckým sborem Iuventus, gaude. Seskupení Jiřího Pavlici & Hradišťanu je ojedinělé svou vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z lidové tradice. Vystoupení doplní pěvecký sbor Iuventus, gaude! při Základní umělecké škole Jablonec nad Nisou, jenž vystoupí pod vedením sbormistryně Anežky Šebové.

Výstava Jablonecké tóny 2023
Kdy: pátek 31. května v 18.00
Kde: Eurocentrum, Jablonec nad Nisou

Proč přijít: Výstava fotografií zachycujících kulturní události stejnojmenného festivalu Ohlédněte se za loňským úspěšným ročníkem Jabloneckých tónů prostřednictvím volně přístupné výstavy ve foyer Eurocentra. Fotografie ze svých archivů poskytla společnost Kultura Jablonec, město Jablonec nad Nisou a zdejší Základní umělecká škola. Snímky připomenou vydařené akce, které se konaly v rámci Jabloneckých tónů na několika místech Jablonce nad Nisou – na Mírovém náměstí, v Tyršových sadech, v amfiteátru Eurocentra či v areálu Pivovaru Volt. Výstava bude trvat do 6. září.

Koncert v Pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou.Koncert v Pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou.Zdroj: archiv

Zahájení sezóny a dětský den na Zubačce
Kdy: sobota 1. června v 9.00
Kde: Ozubnicová železnice Tanvald - Kořenov - Harrachov

Proč přijít: V sobotu přesně na Den dětí bude zahájena další sezóna na Zubačce - v Kořenově se bude konat den dětí, na Zubačku vyrazí zvláštní vlaky. V Kořenově bude pro děti připraven tradiční den dětí plný her a soutěží o drobné i sladké ceny. Zvláštní vlaky mezi Tanvaldem, Kořenovem a Harrachovem bude tvořit motorový vůz 810, přípojný vůz 010, vozy Balm a motorová lokomotiva řady 743. Jízdenky do našich zvláštních vlaků koupíte na e-shopu https://jizdenky.zubacka.cz/. V Kořenově také můžete navštívit Muzeum ozubnicové dráhy, Výtopnu Kořenov nebo se svézt vláčkem Důlní železnice či historickým autobusem na Jizerku nebo do Příchovic. Občerstvení bude zajištěno.

Dětský den u sklárny Novosad a syn
Kdy: sobota 1. června v 9.00
Kde: Sklárna a mini pivovar Novosad a syn, Harrachov

Proč přijít: Program bude nejen pro děti připraven od ranních hodin. Až do 15 hodin se můžete zúčastnit pravidelných prohlídek sklárny (200 korun dospělí, 50 korun děti), do 16 hodin bude otevřena dětská dílna, kde si vaše ratolesti vyrobí vlastní skleničku (za 150 korun). V 11 hodin vám Divadlo Na cestě zahraje pohádku Jak šel Honza do světa o tom, jak je dobré umět držet své slovo a překonávat strach. Ve 13 hodin zahraje liberecký pěvecký sbor Matylda a Tylda a ve 14.30 opět vystoupí Divadlo Na cestě – zahrají pohádku O Plaváčkovi a třech zlatých vlasech o velké cestě za dobrodružstvím.

Maloskalská noc
Kdy: sobota 1. června od 10.00
Kde: areál u fotbalového hřiště, Malá Skála
Za kolik: 590 korun

Proč přijít: Maloskalská noc oživí areál u fotbalového hřiště bohatým programem pro všechny věkové kategorie. Akci zahájí tradiční neckyáda, soutěž alegorických plavidel na Jizeře. Motivace k účasti je veliká, každý aktivní účastník obdrží vstupenku na festival zdarma. Startuje se v 10 hodin pod pěší lávkou. Od 12 hodin se pak otevřou brány areálu festivalu, kde na ty nejmenší čekají nafukovací atrakce a dárek ke Dni dětí. Hodinu po poledni zahájí hudební program děti z Malé Skály a okolí pod vedením učitelky Daniely Nechutné. Ve svižném tempu navážou legendární Waldovy Matušky a pak se můžeme těšit na vystoupení písničkářky Rozálie, nový hudební projekt Šimona Mikeze a zpěvačky Byancy a první vrchol večera nestárnoucí písničkářku Lenku Filipovou.
Večer se ponese v duchu rockenrolu v podání zpívajícího právníka Doctora PP a po něm vystoupí headliner letošního ročníku, česká hardrocková legenda Doga v čele s charismatickým zpěvákem Romanem „IZZI“ Izaiášem. Letošní ročník zakončí turnovská kapela Hitmakers. Kromě muziky čeká na návštěvníky tradičně bohaté občerstvení, Maloskalské pivo a doprovodné akce pro děti. Pro děti od 6 let je vstup zdarma a do 14 let symbolických 100 korun. U pokladny zároveň obdrží dárek ke Dni dětí. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream a Ticketportal a na místě.

Den dětí s jabloneckými hasiči, Bíííč Jablonec nad Nisou.Den dětí s jabloneckými hasiči, Bíííč Jablonec nad Nisou.Zdroj: archiv

Tři přadleny
Kdy: sobota 1. června ve 13.00
Kde: Kostel sv. Anny, Jablonec nad Nisou

Proč přijít: Loutkové představení Tři přadleny v kostele sv. Anny proběhne jako doprovodný program k zakončení výstavy loutek v Domě Scheybalových s možností poslední prohlídky. Loutkové představení o lenosti, která nezná mezí, zabaví diváky všech věkových kategorií (je vhodné už pro děti od 3 let). Před představením je možné naposledy navštívit výstavu loutek s možností zahrát si vlastní divadlo, která bude zdarma otevřena od 10 do 13 hodin v podkroví Domu Scheybalových.

Dětský den na Žluté plovárně
Kdy: sobota 1. června ve 13.00
Kde: Žlutá plovárna, Malá Skála

Proč přijít: Akce je věnována nejmenším návštěvníkům. Svátek dětí oslavíte v areálu Žluté plovárny nabitým programem, na který se těší i Slunčík, maskot, který je zárukou dobré zábavy. Návštěvu Dětského dne můžete spojit s rodinným festivalem Maloskalská noc, jehož součástí bývá i zábavná Neckyáda.

Josef Pepson Snětivý - S Valdštejnem o Valdštejnovi
Kdy: neděle 2. června ve 14.00
Kde: Hrad Valdštejn

Proč přijít: Hudebně-literární pořad s hudebníkem a autorem knih o Albrechtu z Valdštejna v zajímavé konfrontaci s Valdštejnem samotným. Akce probíhá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka Turnov.

Diskopárty, Bistro u Prutu, Jablonec nad Nisou.Diskopárty, Bistro u Prutu, Jablonec nad Nisou.Zdroj: archiv

Beseda a Den dětí v Automoto Museu Lučany nad Nisou.Beseda a Den dětí v Automoto Museu Lučany nad Nisou.Zdroj: archiv

Den dětí v Josefově dole.Den dětí v Josefově dole.Zdroj: archiv

Putování Z pohádky do pohádky, Zásada.Putování Z pohádky do pohádky, Zásada.Zdroj: archiv

Pohádková přehrada, Jablonec nad Nisou.Pohádková přehrada, Jablonec nad Nisou.Zdroj: archiv

Laskavý jarmark, Plavy.Laskavý jarmark, Plavy.Zdroj: archiv

Dětský den v lesoparku u Parkhotelu, Smržovka.Dětský den v lesoparku u Parkhotelu, Smržovka.Zdroj: archiv

Koncert v kostele sv. Archanděla Michaela Smržovka.Koncert v kostele sv. Archanděla Michaela Smržovka.Zdroj: archiv

Dětský den v Harrachově.Dětský den v Harrachově.Zdroj: archiv

Den dětí na Břízkách v Tanvaldu.Den dětí na Břízkách v Tanvaldu.Zdroj: archiv

Den dětí v lanovém parku Bedřichov.Den dětí v lanovém parku Bedřichov.Zdroj: archiv

Požární soutěž, hřiště v Pustinách.Požární soutěž, hřiště v Pustinách.Zdroj: archiv