Diváci se mohli od jednotlivých členů Banjo Bandu dozvědět, jak se svépomocí zbavit potíží s prostatou, jak překonat rekord v běhu na lyžích i se zlomenou nohou, jak docílit, aby se sedm miliard lidí vešlo do Prahy, jak docílit správné teploty mateřského mléka a dokonce i to, jak úsporně popravovat na elektrickém křesle bez elektrického proudu.

Ikona české hry na banjo, zpěvák a autor zábavných pořadů Ivan Mládek, navíc letos v únoru oslavil kulatiny. Osmdesátiletý hudebník nebyl v Libereckém kraji poprvé. Před čtyřmi lety dorazil do českolipského Jiráskova divadla, v minulosti zahráli i na několika festivalech, ať už se jednalo o Svijanské slavnosti, Keltskou noc či Křižanské slavnosti. Byl pravidelným vystupujícím na Benátské. Se svým Banjo Bandem odehrál tisíce představení v České a Slovenské republice, v Polsku, Německu, Švýcarsku, Belgii, Rakousku, Spojených Státech a Ruské federaci.

Kromě všech svých hudebních a humoristických aktivit je také autorem patentu na Guitariano – první sériově vyráběný keyboard pro kytaristy, který byl poprvé představen veřejnosti na Světové výstavě hudebních nástrojů v Anaheimu v USA v roce 2001.