Když se zamiluje umělec do krásky, může to být cit až za hrob. Ale chce-li si slečna (Kristýna Leichtová) žít nad poměry, chlapci (Tomáš Klus) se to vymkne z ruky a platí a platí… Tuto story zažívá jeden z párů filmu režiséra Ivo Macharáčka „Intimity", který má dnes po ČR premiéru.

Přitom vztah Leichtová - Klus je zprvu dojemně čistá story plná hlášek i postřehů ze šoubyznysu. Ve filmu vzplane láska mezi seniory (Zlata Adamovská, Petr Štěpánek), „pracovní vztah" prostitutky (Lada Jelínková) a klienta (Robert Jašków) se mění v lásku. Váhající ženáč (Ondřej Vetchý) dost možná životní šanci s dívkou (Jitka Ježková) propásne. Ale ještě má čas…

Středobodem příběhů je malý bar, kde básník (Martin Stránský) okukuje servírku (Adéla Petřeková). Některý pár zkrátka najde lásku, jiný končí, jak to v životě chodí… A pokud jste si ještě „nevšimli", právě Tomáš Klus s kapelou hraje už v pátek 24. října v KD Střelnice v Děčíně a v sobotu 25. října v DK Ústí.

Premiéra v České Lípě: Módní přehlídka i bohatá tombola

Velkolepý společenský večer nejen pro dámy, se chystá na páteční večer v kině Crystal v České Lípě, kde se bude za účasti tvůrčí a herecké delegace promítat nový český film Intimity.

V rámci premiéry čeká příchozí od 19 hodin v předsálí kina ochutnávka nápojů a drinků, návštěvníci se od profesionálů dozví vše o zdravé stravě i výběru správného účesu na jakoukoliv příležitost. „V sále diváci zhlédnou exkluzivní módní přehlídku v čele s Českou MISS Eliškou Bučkovou (na snímku) a dalších předních modelek," říká Petr Svoboda, manager modelingové agentury Reas Agency, která večerní program v českolipském kině připravila.

„Film Intimity uvede tvůrčí delegace, kterou bude tvořit scénárista a producent Evžen Gogela, herci Jan Kříž, Antonín Kala a Kamil Bardoň a režisér filmu Ivo Macharáček," upřesnil ředitel kina Crystal Antonín Nevole. Vstupenky na páteční večer jsou slosovatelné a diváci se mohou těšit na tombolu a zajímavé ceny. Po skončení filmu bude probíhat v restauraci Wildcook v 1. patře KD Crystal after párty se speciálním a zvýhodněným menu. Na výběr bude například pečený mořský vlk s omáčkou z vlašských ořechů a další speciality.

Slavnostní premiéru chystá na páteční podvečer i Městské kino v Novém Boru, kam tvůrčí delegace filmu zavítá už v 17.30.

BLESKOVÁ SOUTĚŽChcete jít na film Intimity se slevou nebo dokonce zadarmo? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:
KOLIK PŘÍBĚHŮ O LÁSCE FILM VYPRÁVÍ?
A) 5
B) 7
C) 3
Odpovědi posílejte do páteční 13. hodiny na e-mailovou adresu petra.hamova@denik.cz (do předmětu napište SOUTĚŽ). Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt!
O CO HRAJEME?
1. cena - 2x volná vstupenka na Intimity na sobotu 25.10. nebo neděli 26. 10. do kina Crystal v České Lípě
2. a 3. cena - 1+1 (1 volná vstupenka k 1 zakoupené vstupence do kina Crystal v České Lípě)
Výherce budeme v pátek odpoledne kontaktovat!