Dorazí diváky oblíbená zpěvačka, ale i moderátorka Heidi Janků nebo herečka a též už i muzikálová zpěvačka Jitka Asterová, která před mnoha lety na této akci spontánně ukázala divákům, jak dělá gymnastickou placku. Představí se i zpěvák Sámer Issa, který se dle svých slov na akci moc těší, protože kultura nemá v současné době na růžích ustláno.

Přijede i českolipská rodačka Zuza Nová, které díky koronaviru odpadly všechny zahraniční koncerty se svojí skupinou Rockset Tribute a tak ráda přijala pozvání na letošní benefici. Jako letitý matador této akce se opět objeví i zpěvák, pejskař a milovník fitness cvičení Jarek Šimek a ze zahraničí slovenské krajiny, pokud bude moci přes česko-slovenské hranice dorazí i oblíbenec převážně dívčího publika Martin Harich. A jako už tradičně, letos po dvacátédruhé zazpívá producent tohoto koncertu Martin France.

Premiérově letos bude celou akcí provázet moderátor rádia Bonton Marek Fottr. Kvůli posunutému termínu na konec září a tedy dřívější tmě a chladnějšímu počasi, bude akce začínat v 16.00 hodin. „Další změnou bude místo. Z bezpečnostních důvodů se koncert nebude konat klasicky na vnitřním nádvoří zámku, ale v zahradě této historické a vyhořelé památky,“ říká Martin France.