Úterý 7. 1. v 15:00:
Poslední aristokratka
Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií (Yvona Stolařová) a temperamentní ženou Vivien (Tatiana Vilhelmová) na velký návrat do Čech.

Úterý 7. 1. a sobota 11. 1. v 17:30: 
Šťastný Nový rok
Romantická komedie.

Úterý 7. 1. ve 20:00:
Le Mans ´66
V roce 1959 je Carroll Shelby (Matt Damon) na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfu tohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána – lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění. Shelby tak začíná novou kariéru jako velmi vynalézavý konstruktér. Spolupracuje s týmem, do nějž patří i vynikající zkušební jezdec a britský šampión Ken Miles (Christian Bale). 

Středa 8. 1. v 9:45:
O mašince
Výběr nejkrásnějších a nejúspěšnějších českých pohádek – Bubla Fráček, Pět draků vodáků, Pohádky o mašinkách, O zvířátkách pana Krbce, Bob a Bobek, Divoké sny Maxipsa Fíka, Jája a Pája, Štaflík a Špagetka.

Sobota 11. 1. v 15:00:
Ledové království 2
Animovaný film pro celou rodinu.

Sobota 11. 1. ve 20:00:
Cats
Příběh se odehrává na legendárním kočičím bále, který se koná jednou ročně a jedna vybraná kočka na něm vždy dostane šanci na nový život.