Přijede i početná herecká delegace ve složení Ruda z Ostravy, Ester Kočičková, Juraj a Beatriz Šajmovičovi, Miloš Knor a Richard Nedvěd.

„Diváci se mohou těšit nejen na delegaci a film, ale i na autogramiádu, soutěž o filmové ceny, originální vstupenky, občerstvení v podobě lahodného moku z Pivovaru Cvikov a spoustu dalších překvapení," zve na akci Radovan Novotný z Kultury Nový Bor.

Film Juraje Šajmoviče Komici s.r.o. The Tour nahlédne do zákulisí známých sólových bavičů. Jací doopravdy jsou, když nejsou v záři reflektorů? Knor jako impresário téměř zešílí, Pavlásek se stává schizofrenikem, Kočičková prožije několik orgasmů, Matonoha sice baví, ale strašně „prudí", Nedvěd blbne lidi svou trapnou magií, Ruda z Ostravy se zbaví osobnosti a bude z něj Michal Kavalčík. Přijďte si udělat výlet s Komiky s.r.o. Road movie poodhalí i něco z naší české povahy.

Akce začíná dnes v 17 hodin a vstupenky je možné zakoupit v předprodejních místech společnosti Kultura Nový Bor, s.r.o. nebo on-line na kulturanb.cz/kino