V sobotu 24. srpna se od 11 hodin v areálu zámku v Zahrádkách uskuteční 17. ročník Zahrádeckých slavností. Po celý den bude velice pestrý program uvádět moderátor Aleš Cibulka.

V hlavním programu se můžete těšit na Leonu Machálkovou, AC/CZ revival, rappera LIPO a zpěváka Marka Černocha. Vystoupí také šermíři, modelky předvedou historické viktoriánské oblečení a ve večerních hodinách proběhne přehlídka historického spodního prádla v podání místních dam. K velmi oblíbeným patří i promenáda s historickými kočárky.

Zábavu pro děti zajistí divadlo Hnedle vedle, na nádvoří zámku mohou návštěvníci obdivovat historické parní stroje. Před zámkem budou připraveny pouťové atrakce, autodrom, dětský kolotoč a střelnice.

V Kravařích vystoupí i Milan Drobný.
Benefice v Kravařích podpoří hospic

V zámecké zahradě se rozmístí stánky s rukodělnými výrobky a občerstvením. Od 11 do 16 hodin bude pod kostelem sv. Barbory zpřístupněna hrobka Kouniců a v 16:00 se v kostele uskuteční varhanní koncert.

Na fotbalovém hřišti začne v 10:30 fotbalové utkání. Obora Vřísek bude otevřena od 10:00 do 16:30. Lesy ČR připravily pro návštěvníky bohatý program zaměřený na přírodu a myslivost, děti se mohou zúčastnit soutěží.