Film režiséra Petra Nikolaeva uvede tvůrčí a herecká delegace, návštěvníky čeká bohatý program včetně módní přehlídky a tomboly.

V rámci premiéry bude už od 19 hodin v předsálí kina probíhat program pod vedením majitelky z kadeřnictví Fatima, která především dámám poradí, jaký účes zvolit na jakoukoliv příležitost, v sále poté návštěvníci zhlédnou exkluzivní módní přehlídku modelingové agentury Reas Agency s předními českými modelkami, které předvedou modely pro jaro a léto 2015.

„Vstupenky jsou slosovatelné a diváci se mohou těšit na tombolu a zajímavé ceny," říká Petr Svoboda, manager Reas Agency, který bude večer moderovat. Po skončení filmu bude probíhat v restauraci Wildcook v 1. patře kulturního domu Crystal after párty s welcome drinkem.

Film Vybíjená vypráví příběh přátel z gymnázia, kteří spolu prožívali život i v následujících pětadvaceti letech. Nyní se setkávají na abiturientském srazu. V hlavních rolích uvidíte Simonu Krainovou, Ondřeje Sokola, Richarda Genzera a Michala Suchánka. Další role ztvárnili Simona Babčáková a Lukáš Vaculík. Netradiční předpremiéru měla filmová komedie minulý týden v Londýně.