Početný tým Fehreru proti čtyřem Ostříleným harcovníkům od začátku ztrácel krok, jakýkoliv pokus o zvrat navíc bezpečně likvidoval Pavlíček v bráně harcovníků.

To na druhé straně byly vidět mnohem pohlednější kombinace, často až do prázdné brány. Zajímavostí je, že branku Fehreru hájila loni bronzová přeběhlice z Radiáků, Tereza Pýchová, která nezažila šťastný start v novém týmu. Zápas bez zápletky nakonec skončil jednoznačně 7:0, a protože hráči Fehreru nezlomili svou střeleckou impotenci ani během dodatečných nájezdů skončily všechny tři body na účtu harcovníků.

Druhé mače už nabídly peprnější menu, konkrétně pak derby duel Romania Ursusu a Radiáků. Tým Romania, jehož celý název v letošním roce pravděpodobně z marketingových důvodů zní DvB Traktor Banátský česnek Romania Ursus echipa, je loňským vítězem a dozajista i favoritem letošního ročníku. Radiáci naopak ve velmi oslabené sestavě hrají spíše na divokou kartu.

Zápas od počátku nabral vysoké tempo a hrál se strhující florbal. Nakonec se štěstím vyhráli Radiáci (11:8), kromě jiného stojí za zmínku čtyři „věšáky" Týny Gabrielové do sítě Chyny, a také ekvilibristický kousek na hraně pravidel od Tomáše Gembece, který skóroval po vyzutí s jednou botou v ruce.

V extra nájezdech pak vyválčili Medvědi z Banátu alespoň jeden bod a udrželi se v tabulce za Radiáky bodově na dostřel.

Třetí zápas tohoto kola svedl proti sobě do boje týmy Ostřílených harcovníků a Hasičů. Ti se, tentokráte bez Radka Matějíčka juniora, postupně etablují a začínají vystrkovat růžky.

Tým Harcovníku, který, jak bylo uvedeno výše, nastoupil tentokrát jen se čtyřmi statečnými, trápil požárníky především svou neskutečnou fyzičkou. Na gólmana Pavlíčka vysílal jeden rychlý brejk za druhým, ale většinou bez gólové tečky. Harcovníci naopak ukázali svoji ostřílenost a zápas udrželi až do úspěšného konce 6:3. Další bod přidali v nájezdech a v tabulce se usadili na prvním místě s plným počtem bodů.

I tento čtvrtek pokračuje Neregistrovaná liga. K vidění budou dva zápasy nováčka Sport bar Galaxie, a tak jsou zde otázky:

Podaří se jim získat první body? Nadělí Radiáci podobný debakl jako dostali od Romania Ursus?

Rozuzlení se dozvíme ve čtvrtek 12. prosince na palubovce ZŠ Partyzánská.