„Písničku Hrdina jsem napsala, protože po náročném období, které jsme teď měli, se mi na tohle téma skládalo tak nějak samo. Původně byla trochu depresivní, když jsem ji pak hrála na zkoušku pro své kamarády, trochu se vyděsili,“ uvedla Sabina Křováková.

Následně na původní verzi skladby ještě trochu sáhla a vznikla ta aktuální. „Myslím, že v tomhle náročnějším období jsou povzbudivé věty lepší než depresivní. Každý asi někdy potřebuje slyšet, že to dá, že to zvládne. Tak jsem si to taky musela říkat,“ dodala.

Sabina Křováková - Hrdina

Zdroj: Youtube

Videoklip Sabina s kapelou natáčela v novobarokním tanečním sálu Grand Hotel Bohemia. "Vždycky jsem si přála točit v takovém prostředí, tak jsem si to konečně splnila. Přesně tak si totiž představuju své bydlení,“ usmívala se zpěvačka a přihodila jednu příhodu z natáčení klipu. 

"Pro lepší efekt jsme používali kouřostroj, aby byla kapela zahalena do bílého oparu. Po chvíli se zpustil alarm a my byli vyděšení. Byl to opravdu hrozný zvuk a všichni jsme po sobě zaskočeně koukali. Za chvíli do salónku vběhli zaměstnanci s hasicím přístrojem. Brzy ale pochopili, že kouř není ze vzniklého požáru, ale z přístroje, který ho vyrábí jen pro efekt. Nakonec tedy vše dobře dopadlo a natáčení přerušeno nebylo. A ani nás nevyhodili."