Ukázalo se, že svá slova myslela mladá žena vážně. Jakmile viděla svou sokyni přicházet na Střelnici v České Lípě, proměnila sliby v realitu.

„Nejprve o její obličej rozbila půllitr, kterým na ni zaútočila, a i když napadená silně krvácela, neměla s ní žádné slitování. Využila toho, že byla po úderu do hlavy otřesená, strhla ji k zemi, sedla si na ni a tloukla jí pěstmi. Většina úderů přitom směřovala na její hlavu a celkem jich bylo nejméně devět,“ popsala útok krajská mluvčí policie Ivana Baláková.

Do situace se vložili hosté diskotéky a následně zavolali záchranku a policejní hlídky. Přestože se útočnice policii se svými důvody, které ji vedly k brutálnímu útoku, svěřila, trestnímu stíhání se nevyhne.

„Na základě svědeckých výpovědí, vyhodnocení záznamů z bezpečnostní kamery, lékařské zprávy zraněné dívky a dalších důkazů jsme ženě sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví,“ dodala Baláková s tím, že jí hrozí až tři roky ve vězení.

Napadená skončila v několikadenní pracovní neschopnosti a lékař ji musel sešít tržnou ránu v obličeji.