"Pachatel si vnitřní prostory herny nejprve obhlédnul. Když zjistil, že se tu žádný host nenachází, začal na barmanku křičet, ať mu vydá peníze. Přitom se sápal do prostoru za barem, který před ním uzamkla," řekla tisková mluvčí policie Ivana Baláková

Muž, po kterém pátrá policie. Přepadl hernu v České Lípě s nožem v ruce.Muž, po kterém pátrá policie. Přepadl hernu v České Lípě s nožem v ruce.Zdroj: Policie ČRŽena ho zpočátku odmítla uposlechnout, ale potom, co přelezl ohrazení baru, mu hotovost vydala. " Šlo o sumu v řádu několika tisíců korun. Pachatel ji při přepadení zranil nožem, který si s sebou přinesl. Barmanka utrpěla několik lehčích bodných a řezných ran, se kterými ji sanita převezla na ošetření do nemocnice. Zranění naštěstí nejsou vážná," uvedla Baláková.

Policie po neznámém lupiči intenzivně pátrá. Jde o muže, který je přibližně 180 centimetrů vysoký, robustní až obézní postavy a pohybuje se houpavou chůzí. Na sobě měl černou bundu, na hlavě černou, pletenou čepici a na obličeji roušku.

"Pokud muže poznáváte nebo jste si někoho uvedeného popisu ve středu 8. prosince na sídlišti Špičák nebo kdekoliv jinde ve městě všimli, volejte prosím okamžitě linku 158," uzavřela Baláková.