„Žena vypověděla, že ji při společném sledování televize začal bez zjevného důvodu urážet a potom i fyzicky napadat. Poté, co upadla na zem, do ní surově kopl a způsobil jí tím bolestivou zlomeninu holenní kosti,“ popsala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Celému incidentu přihlížela i její dcerka, která chtěla přivolat pomoc. „Když dívka vzala telefon do ruky, aby vytočila tísňovou linku policie, dostala od útočníka facku a mobil jí sebral,“ uvedla Baláková. Po nějaké době sténání ženy se agresor nakonec rozhodl zavolat záchrannou službu. Závažné zranění na noze si vyžádalo její hospitalizaci v nemocnici.

„Plačící dcerku si téhož večera převzala do péče její teta. Muž napadení své partnerky popřel a vypověděl, že si žena zranění způsobila sama,“ popsala mluvčí. Jak se vše odehrálo, bude nyní řešit policie. „Nyní probíhá trestní řízení, které má za úkol potvrdit, nebo vyvrátit jednu z verzí, a to díky znaleckému posudku a lékařské zprávě,“ sdělila Baláková. Obě strany se shodují jen v tom, že jsou jejich vzájemné vztahy dlouhodobě velmi problematické.