Podle televize Nova se žena stala obětí trestného činu. Mluvčí policie to zatím odmítla potvrdit. „Probíhají nezbytné úkony trestního řízení. Zatím nebyl nikdo obviněn. Více informací bude možné uvolnit po pitvě nejdřív v úterý," uvedla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. Seniorka bydlela v domě se svoji dcerou a jejím druhem a z domu byly podle sousedů často slyšet hádky.

Krajští kriminalisté na Českolipsku prošetřují ještě jeden případ, a to úmrtí jednapadesátiletého muže a šestadvacetileté ženy. Obě těla byla nalezena před třemi týdny poblíž obce Kvítkov u České Lípy. S ohledem na probíhající vyšetřování zatím policie k případu nesdělila nic bližšího. Muž a žena nalezeni v autě ve vesnici zhruba 15 kilometrů od místa, kde bydleli.

Více ZDE: Pátrání má tragický konec

Podle statistik policie se v Libereckém kraji letos do konce listopadu staly čtyři vraždy, tři kriminalisté objasnili. Uzavřený není ještě případ čtyřiadvacetileté Ukrajinky, která byla zavražděna ve svém bytě v domě u autobusového nádraží v Liberci. Po podezřelém muži, kterého svědek viděl, jak mrtvou ženu vyhodil z okna a poté odnesl do nedalekého parku, policie stále pátrá.