Po neznámém zloději, který kradl na sídlišti Pod Holým vrchem a v Dubici, nyní pátrá policie. „Ve středu 29. listopadu kolem půl čtvrté odpoledne odcizil neznámý pachatel na parkovišti v ulici Železničářská zaparkované osobní motorové vozidlo Peugeot 106,“ popsala policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. Tím krádeže nekončily.

Kvalita fotografie je bohužel špatná, ale je na ní zachycen muž, který se v inkriminovanou dobu pohyboval poblíž míst vloupání do vozidel a mohl by tak být pro policisty důležitým svědkem. Policisté by s tímto mužem rádi mluvili, neboť jim může přinést do

Další dva případy se odehrály ve stejný den o pár hodin déle, krátce před půl osmou večer. Tentokrát na parkovišti v ulici U Obecního lesa, kde se pachatel vloupal do vozidla Peugeot 309, ze kterého následně odcizil tašku s nákupem potravin. „Na stejném parkovišti se ve stejnou dobu neznámý pachatel vloupal do dalšího vozidla Škoda Felicie, ze kterého si odnesl kameru,“ dodala Šrýtrová.

Případy se stále intenzivně zabývají policisté v České Lípě, kterým by mohl pomoci neznámý muž, který se v inkriminovanou dobu pohyboval poblíž míst vloupání do vozidel. Jeho fotografii naleznete také na webových stránkách policie.