Nervy. Vášně. Tréma, ale i dobrá nálada. Ošklivá káčátka se změnila v krásné labutě na jevišti scény, kde i Labutí jezero baví. Z každého z obou krajů, Ústeckého i Libereckého, z říjnových castingů v nich, postoupilo do Ústí šest slečen. V závorce jsou vždy jejich soutěžní čísla, aby bylo snadné slečny identifikovat z fotografií.

Z Liberce o postup do dalšího kola České Miss 2012 bojovaly Andrea Stieblingová (1), Simona Šolcová (2), Kateřina Chládková (3), Kateřina Burdysová (4), Nikola Buranská (5) a Šárka Sokolová (6). A čísla (1), (3) a (6) porotu zaujala nejvíce, jedou dál!

Mezi jednotlivými kategoriemi, volnou disciplínou, promenádou v plavkách, rozhovoru s moderátorem a tou poslední, postavil Vlasta Korec kapelu z tří diváků z publika a vzpomínal na film Šakalí léta. „To mě za večer pobavilo nejvíce,“ přiznala jedna z divaček.

Čísla zástupkyň Ústeckého kraje, krásek tak akorát, na ta liberecká navazovala. Štěstí zde pokoušely Lenka Šindelářová (7), Veronika Kopřivová (8), Marie Potůčková s číslem (9), s desítkou Nikola Fečová, Galina Abrahámová (11) a Pavlína Bučková (12).

Dvanáctičlenná komise za Ústecký kraj poslala dál slečny Šindelářovou (Chomutov), Kopřivovou (Teplice) a Potůčkovou (Roudnice). Je tedy dost dobře možné, že některá z nich usedne příští rok na jaře na trůn s korunkou Královny krásy na hlavě.

Další zajímavosti připravíme ve čtvrtek.