Petr Svoboda, manažer a zakladatel českolipské agentury Reas agency, začíná novou životní éru, ve které nebudou chybět dobročinné akce a spolupráce s Deníkem.

„Nyní se budu naplno věnovat agentuře, kterou jsem před čtrnácti lety založil. Akce přibývají a těším se i na dva velké projekty pro Českolipský deník. Soutěž O nejkrásnější dítě Deníku a také druhý ročník úspěšné soutěže o Dívku Máchova jezera. Na obě akce se čtenáři mohou těšit v průběhu prvního pololetí příštího roku," říká úspěšný manažer, kterého čeká také role moderátora na řadě významných plesů a dokonce i jednoho maturitního pro českolipskou Euroškolu. Na starosti bude mít i řadu mediálně známých tváří ze šoubyznysu.

Opustit kariéru bankéře bylo pro Petra Svobodu hodně těžkým rozhodnutím. „Pracoval jsem na pozici bankovního poradce pro nejmovitější klientelu na Českolipsku, věnoval se plně agentuře, organizoval akce na klíč, moderoval. Už jsem toho měl opravdu hodně. V budoucnu bych také rád měl rodinu a děti. Kariéra není pro mě úplně všechno," vysvětluje.

V nejbližší době chystá agentura zábavně-hudební odpoledne v kulturním domě Crystal pro děti z českolipského dětského domova a také mateřského centra Pumpkin. Uvidí dětskou módní přehlídku, zpěváky Míšu Noskovou nebo Petra Poláčka, kteří zazpívají známé melodie z muzikálu Děti ráje, ale i předvánoční přehlídku v čele s MISS ČR Kateřinou Průšovou. Na neděli 24. listopadu jsou zváni i ostatní děti i s rodiči.

Dobročinným akcím a charitě se chce Petr Svoboda věnovat i dál. Před necelými dvěma týdny uspořádala jeho agentura už čtvrtou benefiční módní přehlídku v Novém Boru, tentokrát s top modelkou Andreou Verešovou. „Část výtěžku, dvacet tisíc korun, jsme jako každý rok předali českolipskému Mateřskému centru Pumpkin pro děti na potřebné věci," uzavřel manager agentury Reas agency.