Peníze letos pomohou Aloisi Serbusovi ze Skalice u České Lípy, který je po autonehodě upoután na invalidní vozík. Právě na nákup nového vozíku Alois peníze využije, neboť pojišťovna mu zaplatí jen část nákladů.

Rekordní byla i návštěvnost sobotní akce, kterou hostilo fotbalové hřiště ve Skalici. O turnajové vítězství se utkalo 15 týmů včetně tradičních hostů, Sigi týmu. S bývalým fotbalovým reprezentantem Horstem Sieglem letos do Skalice přijel David Kalivoda nebo Ladislav Vízek. Kromě fotbalu se návštěvníci mohli užít vystoupení Leony Machálkové a Michaely Noskové, módní přehlídky nebo diskotéku, pro děti byly připraveny atrakce a nechybělo ani dobré pití a jídlo.

„Chtěl bych velmi poděkovat za sebe i za Aloise, a to všem partnerům, týmům a hlavně lidem, kteří přišli, přispěli a vytvořili úžasnou atmosféru za luxusního počasí,“ shrnul Petr Svoboda z pořádající Reas Agency, který společně s televizní moderátorkou Kristýnou Kloubkovou celým dnem provázel. Agentura akci pořádá společně s obcí Skalice u České Lípy. Vítězem turnaje se stal tým Medvědi Postoloprty.