Letošní akce, kterou každoročně pořádá Reas Agency, byla věnována sedmileté Elišce Augustové ze Cvikova, která v důsledku syndromu dětské obrny trpí centrální hypotonií a těžkou psychomotorickou retardací. Za vybranou částku 53 tisíc korun jí rodina pořídí speciální polohovací židličku do školy.

„Hotovost byla předána i za přítomnosti starosty obce Skalice u České Lípy Jiřího Löffelmanna. Děkuji všem, co v sobotu na naši benefiční akci dorazili, přispěli na Elišku a vytvořili báječnou atmosféru během celého dne a večera. Stejně tak patří velké díky všem partnerům,“ říká majitel pořádající agentury Petr Svoboda.

Divokej Bill zahrál v České Lípě v rámci svého turné k 25 letům existence.
FOTO: Divokej Bill naservíroval fanouškům v Lípě osvědčené hity i novinky

Do turnaje zasáhlo 14 týmů v čele s hvězdným SIGI Teamem. Parta kolem Horsta Siegla, za kterou nastoupili i Antonín Panenka nebo Tomáš Řepka, se nakonec stala vítězem celého turnaje. Na druhém místě skončili FT Jokers Česká Lípa a třetí příčku brali Pampuch Liberec.

Moderátorskou dvojici tvořili jako tradičně Petr Svoboda s televizní tváří Kristinou Kloubkovou, zazpívaly Ilona Csáková a Bára Motlová a nechyběla ani módní přehlídka. O odpolední program se postarala kapela Boogie Man, skupina Holki nebo ABBA Star a zazpíval i Václav Noid Bárta. O závěrečnou párty se postaral DJ Pavel Zrnovský.