Za necelý rok se tam konala již pěkná řádka akcí. V příštích týdnech se centrum zaměří na hokej.

Všechny zápasy českého hokejového týmu na mistrovství světa tam budou od 6. května přenášet na velké plátno. Občané Oldřichova tam mohou společně slavit výhry i zapíjet prohry národního týmu i mimo normální otevírací dobu.

Jedinou výjimkou je sobota 7. března, kdy v centru proběhnou oslavy příchodu jarně-letní sezony. Návštěvníci si budou moci prohlédnout interiér centra a shlédnout představení pro děti od 16 hodin. Po slavnostním zahájení o hodinu později přijde pole dance. A pro hudební fandy je na osmou připraven koncert skupiny Cháska. Nakonec se všichni mohou těšit na ohňostroj následovaný diskotékou.

V prvním roce fungování centra se v nově zrekonstruovaných prostorách konalo mnoho zajímavých kulturních, společenských a vzdělávacích akcí.

„Kromě tradičních plesů pod hlavičkou obce, Sboru dobrovolných hasičů, Unie rodičů a přátel školy, navštívili centrum třeba hasiči z Německa a Polska na tradiční Mezinárodní hasičské závody. Centrum je využíváno i pro klubová setkání, kde se pravidelně setkávají obecní zájmové spolky, schůzují a připravují se na jednotlivé akce," popisuje využití centra starostka Oldřichova Marcela Novotná.

Centrum využívá mateřská a základní škola, která na podzim pořádala zajímavou akci s názvem Hudba v nás. Nechybí ani přednášky a besedy, které se týkají integrovaného záchranného systému a prevence bezpečnosti v obci.