U nové prodejny čekala před osmou hodinou ranní na otevření zhruba dvacítka lidí. První půlhodina se neobešla bez problémů. Chyba na terminálu neumožňovala zákazníkům platit bezhotovostně. Lidé si tak zboží zamluvili a šli si peníze vybrat.

Podle PR manažerky společnosti Elišky Čeřovské otevření nové pobočky umožní lépe obsloužit zákazníky na severu Čech. „Pobočka v České Lípě nabídne zákazníkům přes tisíc nejprodávanějších produktů skladem ihned k odběru. Kromě toho bude nejprodávanější elektronika a ostatní zboží přímo vystavené, aby si zákazníci mohli produkty prohlédnout na vlastní oči,“ informovala Čeřovská s tím, že prodejna bude otevřená sedm dní v týdnu.

První otevřený víkend se navíc ponese v duchu slev a akčních produktů, které vybírali na základě oblíbenosti u jejich zákazníků. „Naším cílem je oslavit otevření prodejny v České Lípě pomocí jedinečných slev a ukázat našim zákazníkům naše služby a šíři sortimentu,“ doplnila.

Jak sama přiznala, s blížícími se adventními svátky začínají lidé pomalu nakupovat dárky na Vánoce. Ta hlavní sezóna teprve vypukne. „Zákazníci v Libereckém kraji se mohou těšit na další prodejnu. Více zatím nebudu prozrazovat,“ uzavřela Eliška Čeřovská.