Od začátku roku jste na webu Českolipského deníku otevřeli jž 4 467 072 stránek. Každý den vám přinášíme zpravodajství ze všech koutů českolipského okresu, Libereckého kraje, severních Čech i České republiky a zahraničí.

Co vás nejvíce zajímalo, jaké články si otevřelo nejvíce čtenářů, které fotogalerie vás zaujaly? Podívejte se na náš krátký přehled a výlet do nedávné minulosti.

Nejvyhledávanějším zpravodajstvím byly informace o srpnových bleskových povodních. Do redakce nám od Vás dorazily desítky fotografií a aktuálních informací. Děkujeme Vám. Těší nás, že jsme vaším deníkem a tvoříte s námi pohotové zpravodajství. Buďte dál s naším webem www.ceskolipsky.denik.cz.

Nejčtenější články v srpnu 2010

Povodně zasáhly Českolipsko: V D. Libchavě zemřel muž- Vydatný déšť zvedl hladiny řek a potoků na Českolipsku. Řada silnic je neprůjezdných. Hasiči evakuovali desítky lidí, záplavy v regionu mají již dvě oběti.

Povodňová vlna prošla Mimoní a Českou Lípou - Druhá povodňová vlna na Ploučnici se přesunula na dolní tok. Zatímco ve Stráži pod Ralskem už hladina klesla až na první povodňový stupeň, v Mimoni dosáhla maximálního stavu dnes dopoledne na 251 centimetrech, což je téměř trojnásobek oproti normálu.

Zdravotní stav mladého fotbalisty, který zkolaboval kvůli infarktu, se o něco zlepšil- Bojuje. Přesně tak, jako vždycky při jakémkoliv fotbalovém utkání, v němž kdy nastoupil.

Nejčtenější článek za rok 2010

Vlak se srazil s autem - Rychlík před sebou tlačil auto více než sto metrů. Pro dva vážně zraněné přiletěl vrtulník.

Víte, co vás nejvíce od počátku roku dále zajímalo? Oblíbené jsou galerie narozených miminek, které přinášíme každou sobotu. Zaujala vás zpráva o tom, že Delphi Packard v České Lípě končí.