Od 1. března bude do online předprodeje uvolněno limitované množství zvýhodněného abonmá na celý cyklus. Koncerty jsou naplánovány od 22. dubna do 7. prosince 2021 převážně do prostor českolipského kostela Mistra Jana Husa.

Čtvrtý ročník cyklu nabídne koncertní setkání, která nemohla proběhnout v loňském roce, ale i na řadu nových hostů. Vystoupí například úspěšný Královéhradecký dětský sbor Jitro i renomovaná česká varhanice Irena Chřibková. V premiéře se na Českolipském komorním cyklu představí vynikající fagotista České filharmonie i Belfiata Quinteta Ondřej Šindelář se svým unikátním historickým nástrojem, nebo dva přední čeští kytaristé, které uznávají i ve světě, Pavel Steidl a Lukáš Sommer. Ti se na jednom pódiu setkají v České Lípě poprvé a při této příležitosti představí v premiéře i zbrusu novou kompozici napsanou přímo pro cyklus.

Obálka knihy
Česká Lípa bude mít novou knihu. Představí město zblízka

O letní odlehčení v Městském parku se postará soubor Bardolino, který návštěvníky zavede na originální hudební cestu kolem světa. V adventním čase se v České Lípě představí Ensemble FLAIR s Janem Rokytou kombinující mistrně tvorbu lidovou i klasickou.

Vstupenky na letošní koncerty včetně zvýhodněného abonmá na celý cyklus budou od pondělí 1. března v prodeji pouze online na ww.clkc.cz. Do prodeje bude v současné situaci uvolněno pouze 50 míst, tedy přibližně 30 % celkové kapacity sálu. K dalšímu uvolnění prodejní kapacity dojde až v závislosti na dalším vývoji pandemické situace a přijatých opatření. Abonmá na Českolipský komorní cyklus bude v prodeji za cenu 1000 korun, vstupenky na jednotlivé koncerty za cenu 250 korun. Červnový koncert v Městském parku bude opět přístupný zdarma.