V průběhu následujících týdnů budou na stránkách tištěného Českolipského deníku probíhat soutěže o ceny, jež jsme pro vás připravili společně s místními firmami a organizacemi.

Od konce března běží na sportovní stránce Tip liga. A nás velmi těší, že jste se do ní zapojili v rekordním počtu za několik posledních let. Jeden z vás se stane absolutním vítězem. Čeká na nějluxusní víkendový pobyt v penzionu v Kytlicích, během nějž bude moci jezditzapůjčeným autem od společnosti Auto Dorda. Ještě předtím si ale může užítvečeřiv českolipské restauraciU Hrabala zavelmi pěknýchpatnáct stovek.Na hodnotné ceny se mohou těšit i výherci dílčích kol.

Jak hrát Tip ligu? Podrobnosti ZDE

Myslíme ale navšechny čtenáře Českolipského deníku. Soutěže o ceny jsme připravili i pro ty, kteří fotbalu nerozumí. Výherci se mohou těšit napoukazy na večeře pro sebe a partnera, dárkové koše, lístky na kulturní představení, vstupenky na rozhlednyči třeba navýlet do Českého Švýcarska.

Na vás je jen jediné. Správněz odpovědět čtyři otázky, jež v soutěžním týdnu zveřejníme na stránkách Českolipského deníku. Odpovědi zasílejte naceskolipsky@denik,cz, popřípadě na adresu:Českolipský deník, Mariánská 216, Česká Lípa.

První soutěž rozjíždíme v úterý 10. dubna. Díky českolipské firmě Trefa ušetří výherce za cyklistickou helmu. Všechny otázky najdete v tištěném Českolipském deníku.

Vaše redakce