Akce, při které lidem ukazují svou práci policisté, hasiči i záchranáři, tu proběhne už po sedmé a stejně jako v předešlých ročnících se mají návštěvníci autodromu na co těšit. Od desáté hodiny dopolední je totiž program nabytý zajímavými ukázkami. Za zmínku stojí především ukázky zachycení nebezpečného zločince těžkooděnými členy pořádkových jednotek, které proběhnou hned dvakrát a to v půl dvanácté a ve dvě odpoledne.
Taktéž dvakrát předvedou své umění policejní psovodi a to v půl jedenácté a v půl jedné.

Nejen policisté, ale také záchranáři a hasiči ukáží obecenstvu co umí. Úderem jedné hodiny odpolední vyprostí hasiči a záchranáři před zraky lidí těžce zraněného řidiče z havarovaného vozu. Na třetí hodinu odpolední dorazí na autodrom také policejní koně, jejichž výcvik předvedou příslušníci pražské jízdní policie. Po celou dobu akce si návštěvníci budou moci prohlédnout a vyzkoušet policejní, hasičkou a záchranářskou techniku i ostatní vybavení.
Kromě toho všeho se budou moci děti zúčastnit nejrůznějších soutěží, zajezdit si na motokárách a minimotorkách či se vyřádit na skákacím hradě. To vše samozřejmě zdarma. Zdarma se mohou lidé nechat na akci také dovézt autobusem, a to ze zastávky Špičák–Dlouhá a od kulturního domu Crystal.