Jistotou je postup Hrádku nad Nisou do krajského přeboru, ale není jasné, kdo ho doprovodí a bude tím druhým postupujícím. Druhý Bílý Kostel remizoval ve Stráži nad Nisou a de facto ji zachránil. Kostel však avizoval dopředu, že nepostoupí, stejně tak i třetí Ruprechtice, které jasně porazily Cvikov. Takže nyní je na čtvrté Desné, jestli bude chtít postoupit.

Sestupuje Bílá, která odstoupila před jarními odvetami, svoji činnost definitivně umrtvila a v nadcházejícím ročníku nebude působit v žádné soutěži! Vedle ní bohužel opouští I. A třídu předposlední Jiskra Mimoň, kde skončil její dosavadní kouč Bohuslav Najman.

Ruprechtice - Cvikov 4:0 (1:0)

Domácí se ujali vedení po prvním rohovém kopu, který u tyče tečoval Škarýd. Ale hrál se spíš pochodový fotbal, bez vyložených šancí. Až ve 31. minutě nastřelil domácí Průcha z trestného kopu břevno a při dorážce byl faulován ve vápně Cibulka. Penaltu však Vrtal neproměnil. Hosté prověřili gólmana Vavřicha po Brennově trestném kopu Brenna Moravec na něm ztroskotal při své gólovce.

V 51. se dostal po trestném kopu do koncovky domácí zadák Morávek a bylo to 2:0. Ruprechtice již byly lepší a po pěkné akci přidal Průcha třetí gól. Za dalších pět minut po nastřeleném břevně Tichého nekompromisně málem protrhl síť Antoš. Hosté občas něco fotbalového předvedli, ale nakonec nedosáhli ani na čestný úspěch, když v poslední minutě zahodil penaltu střídající Karel Holoun.

Branky: 2. Škarýd, 51. Morávek, 58. Průcha, 63. Antoš. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:2. Diváků: 40.
Cvikov: Machačný - Brenn, Jirák, Paštika (80. Holoun), Heřmánek (46. Štefan), Vacek, Coufal, Zvára, Kuběj, Novotný, Moravec (76. Žák). Trenér: Lukáš Rudinský.

Rovensko - Mimoň 3:1 (3:0)

Hosté nezachytili úvod zápasu a už po 23 minutách prohrávali o tři góly, což mělo na dalším vývoji velký vliv. Krátce po změně stran snížil Jiří Hřeben, Mimoň přidala, ale kontaktní gól se jí vstřelit nepodařilo.

„Trenér Slávek Najman u A-mužstva skončil a o jeho nástupci budeme jednat v úterý," připomněl manažer mimoňského týmu Miroslav Feher.

Branky: 12. Koudelka, 18. Valentin, 23. Malý - 49. Hřeben. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:3. Diváků: 100.
Mimoň: Michálek - Feher, Stand, Sutr, Špaček, Marek, Matušek, Hřeben, Opelt (55. Beran), Bláha, Eichler. Trenér: Bohuslav Najman.

Další výsledky I. A třídy:

Rynoltice - VTJ Rapid Liberec 1:1 (1:1)
Branka: 37. T. Vacek - 40. Cverčko. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Hrádek - Doubí 6:0 (3:0)
Branky: 34., 51. a 68. P. Rob, 36. Skrbek, 41. Černohorský, 73. Breburda. Rozhodčí: Brož. Diváků: 200.

Stráž nad Nisou - Bílý Kostel 3:3 (2:2)
Branky: 4. T. Oberreiter, 30. V. Jirsa z pen., 35. Oplištil - 17. Daniel Ďuriš, 28. Resl, 47. Dominik Ďuriš. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:2. Diváků: 130.

Krásná Studánka - Desná 1:3 (0:1)
Branky: 81. Javůrek - 61. a 75. Špaček, 44. Pivnička. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 2:1, ČK: 89. Javůrek (KS). Diváků: 50.