Miloslav Tůma, 28 let, starosta města Ralsko
K volbám se bohužel dostavilo pouze 11,4% voličů, což není vůbec dobré. Na druhou stranu například my v Ralsku potřebovali senátora za 6 let pouze jednou při projednání doplnění stavebního zákona, pro konkrétní případ a bohužel s nulovým výsledkem, takže se náladě v lidu ani nelze divit. Musíme věřit v lepší zítřky.

Václav Židek, 40 let, prokurista, Jablonné v Podještědí
Mně i Piráty jistě těší, že pan Vosecký, kterého jsme podpořili, bude pokračovat další období v senátu. Pak mám velkou radost z naší nové senátorky Adély Šípové.

Jana Rychtaříková, 55 let, asistentka, Česká Lípa
Poprvé v životě jsem volila kandidáta ODS, sice v utajení, ale pořád je to ODS, moc mě mrzí,že to nedopadlo. „Staronový senátor“ Vosecky , není dobrá volba,ale musím uznat, že Starostové se v kampani dost snažili a myslím,že zneužili svého postavení na obecních a městských úřadech.

Devětašedesátiletému Jiřímu Voseckému z Okrouhlé u Nového Boru se podařilo obhájit mandát senátora.
Za mým úspěchem je práce našich starostek a starostů, říká senátor Jiří Vosecký

Stanislav Valdman, 71 let, důchodce, Nový Bor
Poprvé v životě jsem nevolil. Poslechl jsem páteční radu premiéra a zůstal o víkendu doma. Bylo to senátor nebo covid…

Irena Žalovičová, 45 let, starostka města Dubá
Určitě gratuluji panu Voseckému k vítězství a obdivuhodný je i výsledek pana Vomáčky. Karty jsou rozdány a věřím, že práce obou pánů se neztratí a bude ve prospěch celého regionu.

Tomáš Vlček, 46 let, ředitel Městské knihovny Cvikov
Výsledek vítám, s panem Voseckým budu moci nadále spolupracovat v oblastech. Kde se i já léta angažuji, jako je problematika dětí s autismem či národnostní specifika na českolipských školách.

Kamila Dvořáková, 48 let, podnikatelka, Žena regionu, Mimoň
Hodně mrzí nízká účast, vzhledem k opatřením ve volebních místnostech nebylo nutné se obávat o své zdraví. Panu Voseckému přeji hodně úspěchů v dalším období, měl ve Vítu Vomáčkovi zdatného protivníka, který má před sebou velkou šanci při příštích senátních volbách.