Už žádné pouhé prohlížení fotografií, ale dozvíte se, jaké dívky jsou, co si přejí a jak se vidí. Kromě krátkého představení všechny dívky odpovídaly na dvě stejné otázky:

1. Jaká jsem?

2. Jak se vidím za deset let?

Vizitky všech třiačtyřiceti přihlášených dívek zveřejníme v tištěném Deníku postupně vždy ve čtvrtek, sobotu a v úterý. Další šestici najdete v Českolipském deníku v úterý 30. dubna.

Michala Dědková.MICHALA DĚDKOVÁ - 21 let, Ždírec

Absolventka českolipské Euroškoly v České Lípě, která ráda poznává nové lidi. Ve svém životě se řídí mottem: Nikdy neříkej nikdy.

1. Jsem přátelská, cílevědomá, ochotná, veselá, občas stydlivá a někdy i drzá.

2. Nevím, co bude za týden, natož co bude za 10 let. Ale určitě je můj sen mít dobrou práci ve svém oboru, být šťastná a spokojená se svým životem, mít menší baráček a v něm žít se svou rodinou. Ale to vše je zatím hodně daleko a jen sen.


Lucie Kluchová.LUCIE KLUCHOVÁ - 21 let, Nový Bor

Sama o sobě říká, že je obyčejná, trhlá holka, která má někdy až moc energie a ráda pomáhá lidem. Mezi její koníčky patří tanec, kterému se věnuje od dětství. Ráda sportuje a baví se s přáteli.

1. Jsem přátelská, společenská a spolehlivá.

2. Deset let je dlouhá doba, ale ráda bych měla slibnou kariéru, zajištěnou rodinu, milujícího manžela a dvě děti.


Sabina Nepivodová.SABINA NEPIVODOVÁ - 20 let, Doksy

Dívka přímo od Máchova jezera, která je hrdá na rodné Doksy.

1. Jsem milá, přátelská, upřímná

2. Za deset let bych si přála mít svůj vlastní butik. Mám ráda módu, takže by moje práce pro mě byla zároveň koníčkem a zábavou.

Eva Buriánová.EVA BURIÁNOVÁ - 21 let, Obora u Doks

Operátorka logistiky v mladoboleslavské Škodovce, která svůj volný čas nejraději tráví na výletech s přáteli a jízdou na motorce.

1. Jsem milá, přátelská a tvrdohlavá.

2. Za deset let bych chtěla mít jako každý normální člověk dobrou práci, skvělého partnera do nepohody a pěkný domek se zahrádkou.
Renata Doležalová.RENATA DOLEŽALOVÁ - 18 let, Česká Lípa

Letošní maturantka z českolipského gymnázia, která po prázdninách nastoupí na 1. lékařskou fakultu UK v Praze, ovládá tři světové jazyky. Posledních deset let trávila nejvíc volného času mezi mažoretkami ze základní školy na Slovance. Tady se nejen připravovala na své soutěže, ale trénovala i mladší děvčata. Zároveň pomáhá v tanečních kurzech, kde dělá asistentku tanečním mistrům.

1. Jsem cílevědomá a pečlivá, ale občas také i tvrdohlavá.

2. Vzhledem k tomu, jaké studium jsem si do budoucna vybrala, tak bych chtěla být prospěšná pro lidi, které se potýkají se zdravotními problémy. Chtěla bych načerpat zkušenosti i praxi v zahraničí a dále to pak využívat ve své práci.

Nikol Labayová .NIKOL LABAYOVÁ - 15 let, Česká Lípa

Jejím snem je zkusit žít delší dobu v zahraničí. Nejvíc by se jí líbila Anglie, kde by chtěla po vystudování pracovat a pokojně si žít.

1. Jsem přátelská, žárlivá a praštěná

2. Za deset let bych chtěla mít ukončenou vysokou školu. A také bych asi chtěla založit na rodinu, mít milujícího a milovaného přítele, který by při mně stál ať už by se dělo cokoliv.

Jen na vás, čtenářích, je, kterou z nich, pošlete do finále. Tam se dostane dvanáct dívek s nejvyšším počtem hlasů. Navíc dívka, která od vás nasbírá absolutně největší počet hlasů, získá ocenění Dívka čtenářů Českolipského deníku.

A jak můžete svoji favoritku dostat do finále? Naše pravidla jsou jednoduchá. Podpořit dívky můžete pouze prostřednictvím originálních hlasovacích kuponů, které najdete každý den v tištěném Českolipském deníku. Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslat na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa, a to do pondělí 20. května (včetně)!!

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota. Veřejné finále proběhne v sobotu 15. června na hlavní pláži v Doksech. Jeho průvodcem bude herec Miroslav Šimůnek.

Na dvanáct finalistek a nejsympatičtější tvář čtenářů čekají hodnotné ceny od partnerů soutěže Regata Máchovo jezero, Hotel Port Máchovo jezero, českolipské cestovní kanceláře CK Eva Šulcová s.r.o. Vítězka kromě jiného získá roční kontrakt s prestižní modelingovou agenturou Reas Agency.

Fotografie všech třiačtyřiceti slečen, které se přihlásily do soutěže Dívka Máchova jezera, najdete ZDE: Která z nich to bude?