Už žádné pouhé prohlížení fotografií, ale dozvíte se, jaké dívky jsou, co si přejí a jak se vidí. Kromě krátkého představení všechny dívky odpovídaly na dvě stejné otázky:

1. Jaká jsem?

2. Jak se vidím za deset let?

Vizitky všech dvaačtyřiceti přihlášených dívek zveřejníme v tištěném Deníku postupně vždy ve čtvrtek, sobotu a v úterý. Další šestici najdete v Českolipském deníku ve čtvrtek 2. května.

Monika Hnízdilová.MONIKA HNÍZDILOVÁ - 20 let, Česká Lípa

Ráda poznává nové věci a soutěží.

1. Jsem chápavá, kamarádská, spolehlivá a romantická

2. Za deset let se vidím už jako vdaná paní, se dvěma dětmi a se slušnou prací. Chtěla bych mít i domeček, ale to se asi nepoštěstí.
Denisa Jíšová. DENISA JÍŠOVÁ - 16 let, Doksy

Studentka logistiky a finančních služeb na SPŠ v Ústí nad Labem. Sama o sobě říká, že má ráda dobré jídlo, poslouchá moderní hudbu, zahraje si veškeré míčové hry a chlubí se svým přátelům tím, že bydlí u Máchova jezera.

1. Jsem usměvavá, přátelská a optimistická .

2. Za deset se vidím v Paříži, kde budu mít milující rodinu a skvělou práci, která mě bude bavit. Nejraději bych pracovala jako ředitelka ve francouzské obchodní bance. Mým snem je také vlastnit pár koní a budu se snažit, aby se mi vyplnil.


Andrea Kadlečková.ANDREA KADLECOVÁ - 24 let, Česká Lípa

Českolipačka, která je svá a snaží se užívat život se vším, co k němu patří.

1. Jsem energická, komunikativní, upřímná, trochu praštěná.

2. Nevím, co bude za 10 let, ale chtěla bych se věnovat rodině. Tedy časem se vdát, mít práci, která mě bude naplňovat a dovolí mi, abych měla čas na sebe, rodinu a své koníčky.

Kateřina Němcová.KATEŘINA NĚMCOVÁ - 23 let, Česká Lípa

Absolventka střední školy cestovního ruchu, která pracuje v českolipském OBI. Jak sama říká, má ráda adrenalin a v její práci je ho víc než dost. Volný čas tráví nejčastěji u boxovacího pytle. Podle svých slov je obyčejná dívka, co má ráda přírodu, rodinu a přátele. Nikdy neřeší, co si vzít na sebe a jestli vstát o hodinu dřív a stihnout se namalovat. Raději si přispí a jak vstane, tak jde.

1. Jsem cílevědomá, zásadová a společenská.

2. V následujících deseti letech chci prožít největší boom ve svém životě a to především založením rodiny. Do toho bych chtěla zakomponovat práci v podobě vlastnění své nejmenované firmy.


Anna Čapková.ANNA ČAPKOVÁ - 17 let, Česká Lípa

Třetím rokem studuje fashion design na střední oděvní škole v Liberci. Dívka, která je hodně kreativní a ráda poznává nové věci.

1. Jsem veselá, společenská a komunikativní.

2. Po ukončení studia bych chtěla cestovat, abych se zdokonalila v cizím jazyku, poznala nová místa a lidi a své poznatky využila při realizaci v počítačové grafice. Chtěla bych být v práci nezávislá a za deset let už někde zakotvit, najít svého „prince" a založit rodinu.

Jen na vás, čtenářích, je, kterou z nich, pošlete do finále. Tam se dostane dvanáct dívek s nejvyšším počtem hlasů. Navíc dívka, která od vás nasbírá absolutně největší počet hlasů, získá ocenění Dívka čtenářů Českolipského deníku.

A jak můžete svoji favoritku dostat do finále? Naše pravidla jsou jednoduchá. Podpořit dívky můžete pouze prostřednictvím originálních hlasovacích kuponů, které najdete každý den v tištěném Českolipském deníku. Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslat na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa, a to do pondělí 20. května (včetně)!!

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota. Veřejné finále proběhne v sobotu 15. června na hlavní pláži v Doksech. Jeho průvodcem bude herec Miroslav Šimůnek.

Na dvanáct finalistek a nejsympatičtější tvář čtenářů čekají hodnotné ceny od partnerů soutěže Regata Máchovo jezero, Hotel Port Máchovo jezero, českolipské cestovní kanceláře CK Eva Šulcová s.r.o. Vítězka kromě jiného získá roční kontrakt s prestižní modelingovou agenturou Reas Agency.

Fotografie všech dvaačtyřiceti slečen, které se přihlásily do soutěže Dívka Máchova jezera, najdete ZDE: Která z nich to bude?