Dvanáct odvážných slečen se přihlásilo do druhého ročníku soutěže Dívka Máchova jezera. Finalistky (+ dvě náhradnice) tedy máme a na vás, čtenářích, bude vybrat tu nejsympatičtější z nich.

Na dívku, která získá nejvíce hlasů a tedy titul Miss sympatie, čekají, stejně jako na vítězku celé soutěže, krásné ceny. Například pobyt v hotelu Port u Máchova jezera, poukázka na luxusní večeři a další ceny od našich partnerů, včetně půlročního kontraktu s modelingovou agenturou Reas Agency, která soutěž společně s Deníkem pořádá.

Hlasovat pro Miss sympatie čtenářů Deníku můžete pomocí originálního kuponu, který vychází v tištěném Deníku. Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslat na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa. Hlasování o Miss sympatie Deníku končí 20. června.

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota, ve které zasednou mimo jiné Miss Kateřina Průšová a Eliška Bučková. Veřejné finále proběhne v sobotu 21. června na hlavní pláži v Doksech. Moderátorem akce bude Petr Vojnar. Během velkého finále se dozvíme i jméno vítězky o nejsympatičtější tvář čtenářů Deníku.

1. Kateřina Struhová, 23 let.1. KATEŘINA STRUHOVÁ
23 let, Česká Lípa

Katka je upřímná, tolerantní a přátelská. Miluje sport a hlavně americký fotbal. Pracuje jako servírka a ve volném čase se ráda věnuje své fence Kesi.
2. Barbora Vachtová, 18 let.

2. BARBORA VACHTOVÁ
18 let, Nový Bor

Bára má k Českolipsku krásný vztah a určitě se sem vždy bude moc ráda vracet. Její záliby jsou sporty, hlavně atletika, dále hra na kytaru, klavír či flétnu, a také zpěv.
3. Nikola Kahánková, 22 let.3. NIKOLA KAHÁNKOVÁ
22 let, Nový Bor

Nikola o sobě prozradila, že měří 163 cm. Má ráda zvířata, sport a zajímá se o bytový design.
4. Kristina Bergmanova, 18 let.

4. KRISTINA BERGMANOVÁ

18 let, Česká Lípa

Tínka již 3. rokem studuje českolipské gymnázium a po maturitě se chystá pokračovat na Karlovu univerzitu. Mezi její koníčky patří všeobecně sport a tanec. Už od svých sedmi let pochoduje jako mažoretka a poslední dva roky trénuje ty nejmenší prcky. Před pár týdny se zúčastnila finále Miss Liberec, kde vyhrála titul čtenářů. Měří 178 cm.
5. Otýlie Píchová, 16 let.5. Otýlie Píchová

16 let, Brniště

Otýlie ráda cestuje a tancuje. Miluje adrenalin, ale také klid a pohodu. Nebojí se nějaké vyšší obtížnosti. Je milá, přátelská a ráda si povídá. Měří 155 cm.

6. Martina Pažoutová, 25 let.

6. Martina Pažoutová

25 let, Dubá

Martina miluje vodu, sluníčko, posezení s přáteli, cestopisné filmy, prohlídky památek a nevyhýbá se lenošení. Měří 170 cm.
8. Anna Zavřelová, 16 let.

7. Anna Zavřelová

16 let7. Pavlína Vítová, 16 let.

8. Pavlína Vítová

16 let, Mařenice

Pavlína je veselá, upřímná a přátelská dívka z vesnice, co má ráda společnost, velice ráda vyráží do víru velkoměsta a užívá zábavy s přáteli. „Na druhou stranu si ale ráda odpočine v naší klidné vesničce," říká finalistka z číslem 7. Baví ji nakupovaní, sport, cestování a angličtina. Studuje na Soukromé podnikatelské střední škole v České Lípě. Snem Pavlíny je v budoucnu žít, pracovat, nebo se alespoň podívat do Londýna.

9. Nikola Bachtíková, 19 let.9. Nikola Bachtíková

19 let, Česká Lípa

Nikola studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové. Měří 174 cm.
10. Gabriela Čerbáková, 19 let.

10. Gabriela Čerbáková

19 let, Česká Lípa

Gabriela právě úspěšně odmaturovala na českolipské Obchodní akademii. Měří 172 cm.
11. Pavla Stará, 22 let.

11. Pavla Stará

22 let

Pavla měří 169 cm.
12. Klára Šmídková, 24 let.

12. Klára Šmídková

24 let, Česká Lípa

Klára je dívka, která má ráda legraci a příjemné lidi kolem sebe. K jejím zálibám patří cestování, fotografování, jízda na in-line bruslích a kole, plavání, tancování a moderní hudba.13. Markéta Šachová - 20 let, Česká Lípa.13. Markéta Šachová

20 let, Česká Lípa

Markéta se narodila ve znamení raka. Studuji pedagogickou fakultu na univerzitě v Ústí nad Labem, ráda sportuje, cestuje a poslední dobou se zajímám o nail art. Miluje léto a vše co k němu patří. Volný čas tráví s přáteli nebo rodinou. „V životě si poradím i bez motta," říká Markéta.