Je to boj. Vaše hlasování mění složení finálové dvanáctky soutěže Dívka Máchova jezera doslova každý den. Sestava finalistek se každým dnem mění. Nově se do ní zařadily Anna Čapková (157), Michaela Pavlíčková (158), Ester Švrčinová (163), Sabina Falcmanová (167) a Barbora Semerádová (160).

Pětici doplňuje Tereza Procházková (159), Denisa Dovalová (159), Eva Kykalová (175), Daniela Brožová (176), Petra Pithartová (176), Denisa Jíšová (170) a Veronika Kučerová (182).

Ale pozor, pořád jde jen o průběžné hlasování a složení finálové dvanáctky není konečné. Zbývající dívky jim doslova dýchají na záda. Rozdíly v počtu hlasů jsou skutečně minimální. Stejně tak se ale krátí čas, kdy můžete podpořit své favoritky a prostřednictvím hlasovacího kuponu jim pomoci se dostat do finále.

A jak můžete svoji favoritku dostat do finále? Naše pravidla jsou jednoduchá. Podpořit dívky můžete prostřednictvím originálních hlasovacích kuponů (každý může poslat libovolný počet), které najdete každý den v tištěném Českolipském deníku.

Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslatna adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa, a to do pondělí 20. května (včetně), kdy uzavřeme hlasování. Zbývá vám tak již necelý týden.

Fotografie a vizitky všech dvaačtyřiceti slečen, které se přihlásily do soutěže Dívka Máchova jezera, najdete ZDE: Která z nich to bude?

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota. Veřejné finále proběhne v sobotu 15. června na hlavní pláži v Doksech. Jeho průvodcem bude herec Miroslav Šimůnek.

Na dvanáct finalistek a nejsympatičtější tvář čtenářů čekají hodnotné ceny od partnerů soutěže Regata Máchovo jezero, Hotel Port Máchovo jezero, českolipské cestovní kanceláře CK Eva Šulcová s.r.o. Vítězka kromě jiného získá roční kontrakt s prestižní modelingovou agenturou Reas Agency.