VYBRAT REGION
Zavřít mapu

DÍVKA MÁCHOVA JEZERA: Představujeme další šestici finalistek

JEDEME NAOSTRO! Přinášíme další vizitky dívek, které se přihlásily do soutěže Českolipského deníku a rády by se staly Dívkou Máchova jezera.

23.4.2013
SDÍLEJ:

Bude naší Dívkou Máchova jezera blondýna nebo bruneta? Zatím jsou v převaze světlovlásky. Foto: Deník

Už žádné pouhé prohlížení fotografií, ale dozvíte se, jaké dívky jsou, co si přejí a jak se vidí. Kromě krátkého představení všechny dívky odpovídaly na dvě stejné otázky:

1. Jaká jsem?

2. Jak se vidím za deset let

Vizitky všech třiačtyřiceti přihlášených dívek zveřejníme v tištěném Deníku postupně vždy ve čtvrtek, sobotu a v úterý. Další šestici najdete v Českolipském deníku ve čtvrtek 25. dubna.

Denisa Dovalová.DENISA DOVALOVÁ - 17 let, Česká Lípa

Studentka druhého ročníku Obchodní akademie v České Lípě, kterou baví cizí jazyky. Několik let závodně tancovala, nyní volný čas nejraději tráví v přírodě na kolečkových bruslích, ráda cestuje a chodí do kina.

1. Jsem pracovitá, citlivá a ráda pomáhám ostatním v nouzi.

2. Za deset let bych chtěla být úspěšná moderátorka, baví mě komunikace s lidmi. Ráda bych si splnila všechny mé cíle a hlavně hodně cestovala. Člověk by se měl snažit, aby toho za život hodně stihl.

Sabina Falcmanová.SABINA FALCMANOVÁ - 15 let, Cvikov

Od září začne studovat grafický design skla a světelných objektů ve sklářské škole v Kamenickém Šenově. Kromě kreslení ji ale baví také psát povídky. Některým může být její tvář povědomá, zahrála si v několika filmech a seriálech, v nichž si střihla malé role.

1. Jsem přátelská, veselá a kreativní.

2. Za deset let se vidím, jak dokončuji vysokou školu uměleckého zaměření a začínám se uplatňovat jako grafička nebo designérka. A také chci mít procestovaný kus světa, včetně zemí Orientu, o kterých teď sním.

14. Klára Zelenková, Staré Splavy - 21 let.


KLÁRA ZELENKOVÁ - 21 let, Staré Splavy

Dívka přímo od Máchova jezera, která nedá dopustit na rodné Staré Splavy.

1. Jsem pečlivá, starostlivá, milá.

2. Za deset let se vidím ve své krásné vesnici u Máchova jezera, kde mám zařízený vlastní domek. Začínám také přemýšlet o založení vlastní rodiny. Chodím do práce, která mě baví, naplňuje mě a má nějaký smysl i pro ostatní.


Petra Schwarzová.PETRA SCHWARZOVÁ - 20 let, Česká Lípa

Věří v to, že si každý má jít za tím, o čem sní. Hlavně má ale člověk věřit v sám sebe, pak dokáže vše. To jsou motta dívky, která nedá dopustit na svoji rodinu, od níž má ve všem podporu. Ráda sportuje a volný čas tráví i v kuchyni při pečení sladkých dobrot nebo se svými dvěma čtyřnohými mazlíčky.

1. Jsem přátelská, cílevědomá a empatická.

2. Za deset let se vidím, jak žiji v rodinném domku s přítelem a případně s dětmi. A volný čas věnuji rodině, sportu a vzdělávání.

Barbora Semerádová.BARBORA SEMERÁDOVÁ - 19 let, Česká Lípa

Mezi její záliby patří břišní tance, pole dance, kick box a porte de bras.

1. Jsem usměvavá, obětavá a spolehlivá holka. Občas jsem trošku tvrdohlavá.

2. Za deset let se vidím jako učitelka v mateřské školce nebo jako speciální pedagožka. Také bych ve svém čase ráda pomáhala druhým, proto bych se chtěla věnovat dětem s nějakým handicapem.

Daniela Brožová.DANIELA BROŽOVÁ - 20 let, Zahrádky u České Lípy

Studentka České zemědělské univerzity v Praze. Ráda se ale co nejčastěji vrací domů. Mezi její koníčky patří sport, pečení a ráda si posedí s přáteli.

1. Jsem usměvavá, celkem soutěživá a bohužel i občas líná.

2. Za deset let bych chtěla mít v provozu svou firmu na projektování zahrad, jelikož tento obor studuji a velice mě baví. A také samozřejmě chci zdravou a šťastnou rodinu.

Jen na vás, čtenářích, je, kterou z nich, pošlete do finále. Tam se dostane dvanáct dívek s nejvyšším počtem hlasů. Navíc dívka, která od vás nasbírá absolutně největší počet hlasů, získá ocenění Dívka čtenářů Českolipského deníku.

A jak můžete svoji favoritku dostat do finále? Naše pravidla jsou jednoduchá. Podpořit dívky můžete pouze prostřednictvím originálních hlasovacích kuponů, které najdete každý den v tištěném Českolipském deníku. Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslat na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa, a to do pondělí 20. května (včetně)!!

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota. Veřejné finále proběhne v sobotu 15. června na hlavní pláži v Doksech. Jeho průvodcem bude herec Miroslav Šimůnek.

Na dvanáct finalistek a nejsympatičtější tvář čtenářů čekají hodnotné ceny od partnerů soutěže Regata Máchovo jezero, Hotel Port Máchovo jezero, českolipské cestovní kanceláře CK Eva Šulcová s.r.o. Vítězka kromě jiného získá roční kontrakt s prestižní modelingovou agenturou Reas Agency.

Fotografie všech třiačtyřiceti slečen, které se přihlásily do soutěže Dívka Máchova jezera, najdete ZDE: Která z nich to bude?

Autor: Redakce

23.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Projekt Naši prvňáci. Ilustrační foto

Naši prvňáci: Už zítra představíme další školáky ze ZŠ K. H. Máchy Doksy

DOMINANTA krajiny kolem České Lípy kopec Špičák s rozhlednou, která je zatím pro návštěvníky zavřená.
2

Čí bude rozhledna na Špičáku? Majitel ji nabídl městu ke koupi

Nový Bor dál sní o vítězství. Nestačil na Velvary

Nový Bor - Novoborští fotbalisté hostili silný tým Velvar, který se v případě výhry mohl dostat do čela divizní tabulky.

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

ANKETA: Omezili byste pracovní týden z pěti dnů na čtyři?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení